Артилерійський катер військово-морських сил назвуть "Рівне"

Артелерійський катер військово морських сил України незабаром може бути названий на честь нашого міста. З ініціативою присвоїти катеру АКА-01 почесну назву  "Рівне" виступила місцева  спілка ветеранів Афганістану, яка вже впродовж кількох років шефствує над кораблем і його екіпажем і навіть сприяла його швидшій реконструкції.

Власне саму ідею присвоєння артилерійському катеру почесного імені "Рівне" була озвучена під час урочистостей з нагоди 25-ї річниці виведення військ з Афганістану. Міський голова Рівного Володимир Хомко цю ініціативу сприйняв схвально і навіть пообіцяв командиру катера посильну фінансову підтримку з міського бюджету.

Сьогодні 17 лютого делегація військових моряків провела зустріч з керівництвом міста аби намітити перші кроки співпраці і якнайшвидше, принаймні до святкування Дня флоту України,  завершити всі юридичні процедури, необхідні для присвоєння бойовому катеру військово- морських сил України почесного імені "Рівне". Про це повідомляє інформаційно-аналітичного забезпечення виконавчого комітету Рівненської міської ради.