У Рівному відбулось свято "Наша спортивна гордість"

15-річні легкоатлети, плавці, тенісисти, які попри вади здоров’я зуміли посісти призові місця на всеукраїнських змаганнях серед дітей-інвалідів, а ще дефлімпійці та паралімпійці, переможці чемпіонатів Європи і світу, спортсмени-ветерани, тренери. Усі вони цьогоріч отримали відзнаки як кращі з кращих. В обласному центрі з фізичної культури і спорту інвалідів "Інваспорт" вже традиційно влаштували свято "Наша спортивна гордість".

Під час урочистостей нагороджували спортсменів, які за підсумками минулорічного сезону мають найвагоміші здобутки. Тих, ким можна пишатися, визначали у 12 номінаціях. Загалом відзначили 78 краян. Серед них - спортсмени, тренери, керівники навчальних закладів, розповів директор КЗ "Обласний центр з фізичної культури і спорту інвалідів "Інваспорт" Віктор Кучер.

Як повідомляє прес-служба Рівненської ОДА, за словами Віктора Кучера, кількість зайнятих спортом людей із інвалідністю в області одна з найбільших в Україні. Водночас за досягненнями наших спортсменів-інвалідів Рівненщина з великим відривом лідирує у своїй групі регіонів.

 

Ключові слова: