В Дубенській виховній колонії вшанували воїнів-афганців та зіграли в шахмати

15 лютого у нашій країні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.  

 Кожного року дубенчани проводять мітинг-реквієм біля пам’ятника загиблим в Афганістані, не залишається осторонь і  Дубенська виховна колонія.

З метою вшанування пам’яті за загиблими, в установі пройшов шаховий турнір пам'яті воїна-інтернаціоналіста Костянтина Прокопчука, дубенчанина, який загинув на війні. Для проведення турніру в установу завітали гості: начальник відділу з питань внутрішньої політики, зв'язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації Дубенської міської ради Ерна Ананіївна Шевчук, голова місцевої організації афганців Анатолій Пожарський і його побратими Ярослав Страхарський, Микола Тильман, Василь Гудинок, Олександр Камінський.

В клубі зібралися гості та вихованці. Анатолій Пожарський виступив перед  присутніми. Він розповів про події, які проходили в минулому. Після чого всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять тих, хто загинув на цій війні і тих, кого передчасна смерть забрала із життя вже у мирний час.

Ерна Шевчук розповіла про важливість шахового турніру. Вона і Анатолій Пожарський взяли участь у фінальній грі з переможцями турніру. Нагороди отримали всі учасники шахового турніру у вигляді солодощів.

- Цей захід був влаштований не задля перемоги, а перш за все для того, щоб вихованці повірили в себе та свої можливості» - зауважила начальник відділу з питань внутрішньої політики, зв'язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації Дубенської міської ради Ерна Шевчук. Про це повідомляє управління ДПтС України в Рівненській області.