У Рівному відбудеться змагання серед радіоаматорів

З 19 по 21 лютого на базі комунального закладу “Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді” Рівненської обласної ради буде проведений Всеукраїнський конкурс-змагання з радіоелектронного конструювання.

Організатор заходу - Український державний центр позашкільної освіти. Місце проведення заходу: Технічний коледж Національного університету водного господарства і природокористування (м. Рівне, вул. Орлова, 35).

Технічна творчість сприяє розкриттю і розвитку творчих здібностей учнів, сприяє підвищенню якості їх трудової підготовки і професійної орієнтації, вмінню орієнтуватись у світі техніки. Особливо захоплюючим є радіоаматорство, яким цікавляться люди різного віку й професій. Стійкий інтерес до радіоелектроніки викликаний масовим використанням електронних приладів в усіх сферах життя. Радіоаматорство допомагає дітям поглиблювати знання фізики, хімії, інших предметів, залучає їх до суспільно-корисної праці, розширює загальнотехнічний кругозір. Через радіоаматорство діти роблять перші кроки до пізнання спеціальностей, пов’язаних із радіотехнікою й електронікою.

Програмою змагань передбачено проведення теоретичного заліку, розробка друкованої плати та монтаж радіоелектронного пристрою.

Розробка друкованої плати відбувається у два етапи: розробки друкованої плати на папері і перенесення малюнка друкованої плати на фольгований текстоліт. Далі учасники приступають до монтажу самого радіоелектронного пристрою.

Оцінюються учасники за раціональністю розміщення радіодеталей на платі, естетичним виглядом та дієздатністю самого пристрою. Як повідомляє прес-служба управління освіти у науки Рівненської ОДА, переможці визначаються за найбільшою сумою балів учасника, нарахованих йому за теоретичний залік, розробку та монтаж пристрою.

Урочисте відкриття змагань відбудеться 19 лютого о 14 год. 30 хв. за адресою: м. Рівне,  вул. Київська, 36.

 

Ключові слова: