До фотоконкурсу "Щастя на двох!" долучилась відома рівненська журналістка

У Рівному стартував масштабний фотоконкурс "Щастя на двох!".

Відтепер кожен рівнянин може поділитись своїми щасливими моментами із медового місяця, або з будь-якої іншої спільної подорожі зі всім світом!

Взявши участь у фотоконкурсі "Щастя на двох!", кожен учасник може виграти незабутню подорож на двох до чарівних Карпат. Організовує конкурс лідируюча турагенція Рівненщини "Каравела".

Нагадаємо, фотографії на участь у фотоконкурсі можна надсилати у період із 18.02 по 28.02.14 року. Самі ж деталі конкурсу читайте ТУТ.

Сьогодні до конкурсу "Щастя на двох" долучилась відома рівненська журналістка - Марина Фурс.

- Одружена - один рік. Разом із чоловіком ми зробили тривалу подорож Західною Україною, Польщею та Чехією. Побували в одних з найкрасивіших місць. У кожному місті зазвичай були 2-3 дні. Насолодилися красою історичних пам'яток та романтичною атмосферою Чернівців, Івано-Франківська, Ужгорода, Львова, Перемишля, Кракова, Вроцлава, Праги, Варшави та Любліна, - зазначає у своєму листі Марина Фурс.

Чехія. Прага. Марина та Юрій

Отож, всі хто надішле своє фото до 28 лютого включно на електронну адресу: vserivne@gmail.com автоматично стають учасниками конкурсу. Усі фото будуть розміщені у конкурсному альбомі "Щастя на двох!".

Переможець буде обраний шляхом голосування читачів сайту "ВСЕ", яке розпочнеться 1 березня і триватиме 10 днів.

Часу даремно не витрачайте – фотографії в обмін на подарунки від «Каравели» надсилайте!