Ошукані вкладники рівненської "Золотої підкови" сподіваються на Януковича

Рівняни, які ось вже шостий рік чекають на квартири у "Золотій підкові" не вірять обіцянкам Сергія Полоцького. Саме очолюваний ним концерн “Східно-Європейський будівельний альянс” взявся за будівництво житлового комплексу. Влітку минулого року обіцяли здати в експлуатацію частину будинку. Люди кажуть, що будівництво знову зупинилось і сподіваються на Віктора Януковича.

 

Десятки інвесторів, які заплатили гроші за недобудовані квартири у житловому комплексі "Золота підкова", що у Рівному просять про допомогу Віктора Януковича. Люди вже більше п'яти років чекають на свої квартири. І вважають, що остання надія на того, хто обіцяв "почути кожного".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рівняни звернулись до Президента за допомогою

Під час засідання бюджетної комісії Рівнеради люди, які вклали гроші у будівництво житлового комплексу "Золота підкова" звернулись за допомогою до депутатів. Вкладники попросили підтримати їх звернення до Віктора Януковича щодо вирішення проблеми з добудовою їхнього житла.

На фото: одна із вкладників "Золота підкова" Алла Позднякова та начальник управління капітального будівництва Рівного Сергій Кушнір

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ошукані рівняни "взяли в облогу" міськвиконком

Вкладники "Золотої підкови" принесли на засідання бюджетної комісії попереднє звернення. Подаємо мовою оригіналу:

"Уважаемый Андрей Васильевич (очевидно мова йде про секретаря Рівнеради Андрія Грещука, - прим.авт.)! Вы удивитесь, но "Золотая подкова" умеет пользовоться интернетом (11.12 2013р № П-219/ІІ)

Ваши помномочия мы знаем...

Контроль решения сесии (від 26.06 2012р №2180) было поручено Вам, поэтому мы хотим услышать от Вас, как оно выполняется.

"Золотая подкова" не игрушка которой гор. власть поигралось-надоело  сломала и вибросила на свалку.

В настоящий момент, нам как никогда нужна помощь, сами с этой ситуацией мы не справимся, но расчитывать на Вас - уже не можем.

Еще раз, убедительно просим, как можна скорее, организовать встречу постійних комісій ради которые від 26.06.2012р № 2180 должны контролировать решение гор. совета)

P.S. Ваше равнодушие уже привело к тому, что дом будет строиться до тех пор. пока не развалится

С уважением, руководитель инициативной групы "Золотая подкова" Позднякова А.В."

- У нас зараз є новий замовник  - "Східно-європейський будівельний альянс". У цього замовника грошей нема і не буде, - розповідає представниця ініціативної групи "Золота підкова" Алла Позднякова. - Він обманув не лише нас, але і заступника губернатора Новака (Володимир Новак - заступник голови Рівненської ОДА, - прим.авт.), бо коли по телебаченню на все місто говорять, що у грудні будуть здані 2 під'їзди, то це про щось говорить.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Рівному житловий комплекс добудують під контролем Януковича

Пані Алла також нагадала, що будинок стоїть 6 років без даху:

- І ви знаєте, що якість будинку від цього не покращиться. Минулого року Київ проводив експертизу будинку. Сказали, якщо його негайно не почати будувати, то жити у ньому буде неможливо. Зараз він переніс строки - у березні 2 під'їзди здати. Це не реальний строк. У березні він не буде зданий. Я взагалі не знаю скільки років він буде будуватись.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Рівному «Золоту підкову» добудують цьогоріч

Ініціативна група "Золота підкова" просить депутатів Рівнеради прийняти звернення до Віктора Януковича з проханням вирішити проблему будівництва.

- Ми просимо наших депутатів звернутись на сесії до президента України. Бо Банк "Київ"- державний по усім документам (Банк "Київ" надав забудовнику "Золотої підкови", який згодом збанкрутував кредит на будівництво. Якщо банк профінансує добудову комплексу і продасть жито, то зможе повернути собі невиплачений кредит, - прим.авт.). І якщо замовник не виконує свої зобов'язання, банк мав забрати цей будинок і сам добудувати. Але йому це було невигідно. Зараз цей банк чи то буде з кимось об'єднуватись, чи анулюватись. І вони спеціально тягнули час, заводячи одного замовника за другим, аби тільки позбутися нас.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мінрегіонбуд контролюватиме скандальне будівництво у Рівному

Вкладники "Золотої підкови" хочуть, аби президент зобов'язав банк "Київ" надати письмові гарантії добудови комплексу:

- Ми просимо депутатів на сесії звернутись до президента України з вимогою: або Банк "Київ" дає гарантійний лист, або нехай банк "Київ" пише замміністру фінансів, що у березні здадуть 3 під'їзди. Якщо цей строк не буде виконаний - нехай банк забере будинок і сам добудує. Або поверне нам гроші з урахуванням інфляції. Іншого виходу ми не бачимо. Ми більше не можемо так жити. Можливо УКБ забере цей будинок, бо цей Полоцький його не добудує. Це вже зрозумуло.

Дехто з депутатів комісії зауважили, що Рівнерада вже зверталась до президента з даного питання.

- Депутати вже звертались, але звернення писав Герман і написав так... Нам обіцяли допомогти юристи з облради. Щоб було нормальне звернення, яке нам допоможе, - відповіла жінка.

Натомість начальник управління капітального будівництва Рівнеради Сергій Кушнір не згідний зі словами жінки, що будівництво не ведеться:

- Будівництво ведеться, але повільно, не так як влаштовує ініціативну групу "Золотої підкови". Те, що воно зупинилось після нового року на дві неділі і зовсім не ведеться - сказати не можна. Повільно, але ведеться. Із замовником постійно проводяться усні бесіди.

Вкладники "Золотої підкови", сподваються, що завдяки зверненню, президент вплине на банк, і той виконає свої зобов'язання.

- Створіть своє підприємство, візьмість на себе функцію замовника. До того ж, у нас міські інвестори є, які не знають що і де збудувати, - спробував дати пораду вкладникам депутат Рівнеради, член бюджетної комісії Віталій Першогуба.

- Якби ми могли це зробити, то вже давно зробили б. Від 2010 року шукаємо інвестора, просимо, а толку? 

- Ось Рязанов є. Зверніться до нього, - продовжив підказувати варіанти вирішення проблеми Віталій Першогуба.

- Рязанов сам до нас підходив, коли цей Люльчик уходив, із яким ми два роки втратили. Ми казали Андрію Філіну, що може Рязанов візьме, адже він серйозний. Але знову сподобався такий, як Люльчик - Полоцький.

Зрештою депутати переконали представника ініціативної групи "Золота підкова" підготувати звернення на засідання сесії 6 березня. Таким чином вдасться дотриматись норм законодавства щодо оприлюдення проекту рішення-звернення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Коли спорудять скандальний довгобуд у Рівному?

Алла Позднякова також поскаржилась на дії правоохоронних органів:

- З 2010 року звертаємся у прокуратуру, міліцію з документами та просимо розібратись, хто винен у цій афері. На жаль, вони не хочуть. Можливо ви можете якимось чином вплинути, подати депутатський запит. Ми ж маємо право знати, хто у цьому винен, - зауважила пані Алла. Депутати у свою чергу пообіцяли посприяти.

Перебуваючи восени минулого року у Рівному, Дмитро Фірташ заявив про можливе придбання комплексу. А в жовтні - "Підкову" навіть включили в  в президентську програму "Доступне житло". 

Концерн "Східно-європейський будівельний альянс", яким керує екс-начальник управління капітального будівництва Рівнеради Сергій Полоцький складається з десятка фірм. Серед їх засновників є кілька відомих у Рівному та області імен. Мова йде про політиків, чиновників, депутатів та їх родичів. Про це читайте згодом на сайті "ВСЕ".

Коментарі

Срочно нужен номер телефона Поздняковой. Полоцкий увы не только с Золотой подковой играется, но и по Дворецкой 48 водит за нос с 2013года. Мало того, что люди второй раз за квартиры проплатили, так опять второй год половину дома жильцов квартиры получить не могут.

Читаю бред Позняковой и сомневаюсь что человек адєкватний .
Позняковаа иди лечись .
И не мешай людям работать !

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.