На активіста рівненського Євромайдану напали з ножем

Ввечері 17 лютого близько 22:30 на Євромайдан-Рівне знову напали невідомі.

Про це повідомив активіст Євромайдану Олександр Кравченко.

За його словами, до наметового містечка підійшли троє хлопців. Один із них забіг у намет і почав себе неадекватно поводити. Олександр Кравченко його вивів на вулицю. Після цього невідомий почав провокувати його на бійку. 

На шум підійшли міліціонери. Після пояснень активістом Євромайдану ситуації, правоохоронці  відвели невідомого в сторону, поговоривши з ним відпустили.

Невдовзі, за словами Олександра Кравченка, ситуація повторилась. Невідомі знову повернулись до наметового містечка. Один із них був озброєний ножем і почав різати намет. Коли активіст спробував йому завадити, нападник почав погрожувати йому ножем. Активіст зайшов у намет та взяв палицю, аби відігнати хлопця.

Нападники почали втікати, але активісти затримали їх біля кінотеатру "Україна". На виклик приїхала слідчо-оперативна група. Правоохоронці опитали свідків події, а озброєного ножем хлопця міліціонери забрали у відділок.

Нагадаємо, це вже не перший напад на Євромайдан-Рівне. Нещодавно невідомі кинули в діжку із вогнищем балончики із фарбою. Внаслідок вибуху, осколками порізало один із наметів Майдану. Незважаючи на те, що від вибуху могли постраждати перехожі і Олександр Кравченко, який тієї ночі теж чергував у наметі, правоохоронці розцінили такі дії невідомих, як жарт.

Ключові слова: