У Рівному засідання Народної ради почалося з суперечки

Засідання Народної ради щойно розпочалося у Рівному. Наразі на ньому присутньо 18 депутатів Рівнеради. Проте прийшли на нього не лише члени об'єднання, але й охочі вступити до Народної ради.

Власне через це і почалася суперечка на засіданні. Адже депутат Рівнеради Анатолій Чугуєвець висловив думку, що зараз потрібно бути в Києві на барикадах, а не вирішувати, що робити з "садоводами".

Згладити суперечку вирішив депутат Руслан Шевчук.Він запропонував, щоб головуючим на сьогоднішньому засіданні Народної ради була нейтральна особа, а не Олександр Курсик. Окрім того, Руслан Шевчук нагадав, що Народна рада - це демократичне об'єднання і тому немає сенсу говорити про те, що хтось може, а хтось не може вступати до Народної ради.

На це Олександр Курсик заявив, що кандидатуру всіх охочих вступити до Народної ради будуть обговрювати на засіданні об'єднання. Проте Юрій Запорожець сказав, що будь-хто може долучитися до Народної ради. А також запропонував проголосувати за те, щоб модератором сьогоднішнього засідання був Мар'ян Года. Присутні підтримали його кандидатуру.

Ключові слова: