Вже відомі імена п'ятьох загиблих протестувальників

Як повідомляє інтернет-сайт Gazeta.ua, народний депутат Олександр Доній оголосив імена загиблих 18 лютого в Києві активістів Майдану. Про це він написав на своїй сторінці в Twitter.

За його словами, один із загиблих - Дідич Сергій з Городенки, другий - Володимир Кіщук із Запорізької області і Сергій Шаповал з Києва.

Крім того, недалеко від станції метро Хрещатик на вулиці Інститутській виявлені два тіла загиблих протестувальників. Один із загиблих - чоловік мав при собі пенсійне посвідчення серія АІІІ №848773, виданий у Кіровограді на ім'я Нікітін Микола Семенович. Крім цього, він мав при собі паспорт громадянина Грузії на ім'я Zurab KHURTSIA № 620075680, виданий посольством Грузії в Україні. Дата народження - 29 липня 1960 рік. Фото на обох документах ідентичні і відповідають особі загиблого.

Друга загибла - жінка середніх років. При собі мала посвідчення ліквідатора чорнобильської катастрофи № 073155 на ім'я Дворянец Антоніна.

Загалом у сутичках вже ззагунуло щонайменше 9 осіб: 7 протестувальників та двоє міліціонерів. Про це повідомив інтернет-сайт "Українська правда" з посиланням на прес-службу київської міліції