У Рівному взяли штурмом базу "Беркуту"

Кілька тисяч розлючених рівнян в ніч на 19 лютого не стримались і розгромили базу "Беркуту" у Рівному. За півгодин вони побили у будівлі вікна і двері, а потім змусили міліціонерів покинути базу без амуніції через "коридор ганьби".

Нагадаємо, рівняни пікетували міліцію та військові частини, після чого вирушили до бази беркуту на вулиці Відінській, 5. 
Протестувальники підійшли до бази "Беркуту" та барабаняли у зламаний металевий паркан. Також кричали "Ганьба". Невідомі хлопці розбили вікна будівлі, двері та закидали її феєрверками і пітардами.
Пізніше пролунало кілька вибухів. Ймовірно, що це вибухнули гранати. До бази приїхали міліціонери. Протестувальники спочатку відступили. Однак за кілька хвилин продовжили штурм бази.
За півгодини протестувальники виводять спецпризначенців з території бази по одному. Таким чином вже вивели двох "беркутівців". Протестувальників застерігають не вчиняти жодних насильницьких дій прити бійців. Їх просто відводять в сторони від їхньої бази.

У підсумку більше 50 правоохоронців  через живий коридор протестувальників вийшли з бази. Таким чином закінчився штурм бази спецпризначенців.

Частина бійців "Правого сектору" захистили себе, вдягнувши шоломи та бронежилети спецпризначенців "Беркут". Амуніція дісталась юнакам під час штурму бази "беркутівців".

Ключові слова: