На Майдан дісталися автобуси зі Львова. Рятувальники пішли з "Профспілок"

Майдану у Києві дісталися перші два автобуси зі Львову, на Хрещатику їх зустріли оваціями.
Про це повідомляє о 7-й ранку кореспондент "Української правди".
Ще раніше вночі до Києва прибули декілька мікроавтобусів зі Львова. За словами прибулих, до столиці збираються ще багато львів’ян.
Між тим, активісти повідомляють, що о 6:00 ранку дорога Боярка-Київ у с.Петрівському була перекрита 2-ма вантажівками, пост ДАІ пропускав по 1 машині. Імовірно, така ж ситуація на інших дорогах.
Тим часом, на самому Майдані Незалежності новий день зустрічали з Гімном і піснями.
О 6 ранку рятувальникам довелося вийти з будівлі Будинку профспілок, адже між 4 та 5 поверхами будівлі виникло обрушення конструкцій, повідомляють у ДСНС.
"Станом на 6:00 з Будинку профспілок врятовано 30 осіб, котрі знаходилися на 3-9 поверхах будівлі… Наразі на місці події працює 20 одиниць основної та спеціальної пожежної техніки й більше 100 чоловік особового складу", - повідомили там.
"Під час гасіння пожежі особовий склад було виведено назовні, адже виникло обрушення конструкцій між 4 та 5 поверхами", - йдеться в повідомленні.
Рятувальники також зауважили, що задля ефективнішого гасіння пожежі частина техніки передислоковується з вулиці Михайлівської на вулицю Хрещатик.

Ключові слова: