У Рівному закрили магазини та ринки через страйк

Вимкнуте освітлення на вітринах бутіків, замки на магазинах та опущені жалюзі на ринкових кіосках– так сьогодні виглядають торгові точки, що знаходяться у центрі Рівного. 

Ніби звичайний день, кожен метушиться у своїх турботах, проте надписи на зачинених дверях магазинів «Українці гинути не повинні», «Страйк» та «Зачинено» все таки свідчать про те, що у Рівному розпочався масштабний загальноміський страйк. Адже сьогодні входи на продуктовий, речовий ринки та ринок Дикого закриті. А поблизу території ринку, яка не обгороджена металевим парканом активно пропонують лише «рублі, долари, євро», стоять жіночки, які продають цигарки та яблука. Також поруч з деякими магазинами, що розміщені вздовж продуктового ринку на імпровізованих прилавках можна придбати хліб. 

До страйку долучилися і деякі кав’ярні, що розміщені у центральній частині міста, торгові центри, частина магазинів одягу та ювелірні магазини. Закриті й бутіки, що знаходяться у підземному торговому комплексі міста. 

Проте деякі кіоски на ринку таки працюють. Зокрема, на продуктовому відчинені торгові точки з цигарками, м’ясними виробами та чаєм, кавою. Також працюють аптеки, частина продуктових магазинів, оптика та салони мобільного зв’язку.  

Нагадаємо, вчора під час Народного віче у Рівному оголосили загальноміський страйк. Активісти закликали долучитися до нього всіх власників бізнесу, підприємців, держслужбовців, студентів та інших небайдужих рівнян. Зокрема, планувалося, що не будуть працювати торгові точки у центрі міста та буде обмежено рух транспорту, що зараз і відбувається. 

Ключові слова: