На Рівненщині мітингувальники взяли владу в свої руки

Рівненщина перейшла під контроль Народної ради. Мітингувальники мирно зайняли Рівненську ОДА, прокуратуру та обласне управління міліції. 

Після Народного віче на майдані Незалежності протестувальники мирно прийшли до Рівненської ОДА.

До мітингувальників вийшов начальник управління майновим комплексом Рівненської обласної ради Валентин Кирилюк та зазначив, що є розпорядження Василя Берташа про те, що працівники адміністрації працюють у телефонному режимі. Кабінети опечатані.

Мітингувальники мирно зайняли приміщення облдержадміністрації. Також автоколона заблокувала рух на вулиці Кавказька.

Кілька тисяч рівнян прийшли і під стіни управління УМВС. Працівники міліції вивозять частину документів з приміщення, а деякі документи спалюють.

Після перемовин з активістами, обласна міліція погодилась покинути приміщення УМВС, проте залишаться чергові та слідчо-оперативна група.

Після переговорів активістів з керівництвом прокуратури,  головний прокурор області Олександ Черепаха погодився на умови мітингувальниківю Працівники прокуратури впродовж півгодини звільнять приміщення, а їх кабінети опечатають.

Також приміщення міської районної та обласної прокуратури охоронятимуть мітингувальники та охоронці.

О от служба безпеки звільняти приміщення відмовилась. Натомість після перемовин з депутатами міської та обласної ради, начальник СБУ в Рівненській області Віктор Козлов повідомив протестувальникам, що СБУ не виконуватиме злочинних наказів. також працівники не збираються покидати приміщення управління, як вимагають протестувальники.

Після мирного захоплення Рівненської ОДА, міліції та прокуратури активісти прийшли до обласних податківців вимагати перейти на бік народу. Для цього сформували інціативну групу з депутатів та представників "Правого сектора".

Однак, податківці, не надто хотіли йти на поступки, тому активісти почали бити вікна у будівлі та вимагати від керівників відомства написати заяви на звільнення. В свою чергу ті заяви нібито написали, але нікому їх не показали.  

Ключові слова: