Страйк у Рівному набуде нових обертів

Завтра, 20 лютого, безстроковий страйк на теренах Рівненщини продовжуватиметься.

Про це виступаючи на вечірньому віче в Рівному розповів координатор страйкового комітету Рівненської області, заступник голови обласної організації «УДАР Віталія Кличка» Анатолій Сидорук, - пише у мережі Фейсбук Сергій Мініч.

За його словами завтра страйк в Рівному не лише продовжуватиметься, але й набуватиме нових обертів. Адже страйкарі планують залучити до своїх лав й держ.службовців.

Зокрема виступаючи на віче Анатолій Сидорук подякував усім небайдужим рівнянам, які вже долучилися до всеукраїнського страйку. Координатор страйкового комітету повідомив, що завтра об 10.00 на центральному майдані Рівного відбудеться віче учасники якого підуть під стіни обласної ради з вимогою ухвалити звернення до керівників та працівників комунальних служб підтримати страйк на Рівненщині. Окрім обласної ради пікетувальники планують завітати й до приміщення профспілок, аби вимагати від них підтримки страйкових комітетів на підприємствах.
- Я переконаний, що після завтрішнього «рейду» кількість страйкарів у нашому місті збільшиться. Адже свавілля влади та події на майдані Незалежності в Києві не можуть залишити байдужим жодної людини в нашій країні. Тож закликаю всіх рівнян долучитися до нашого страйку, - наголосив Анатолій Сидорук.
Заступник голови рівненської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» підкреслив, що окрім обласної ради та профспілок мітенгарі планують провести пікетування приміщення адміністративного суду з вимогою усунення від розгляду справ судді Дудар. Анатолій Сидорук нагадав, що саме ця суддя на замовлення режиму винесла антиконституційну ухвалу якою заборонила рівнянам збиратися на мирні демонстрації та пікети під адмінприміщеннями.
- Суддя якій не довіряє громада, яка на вимогу режиму здатна перекреслити конституційні права людини не має морального права бути суддею. А тому ми будемо вимагати від голови адміністративного суду усунути Дудар від розгляду справ, - наголосив УДАРівець.