Народний депутат: нас знову цинічно дурять з "перемир'ям"

Народний депутат України Леся Оробець вважає, що нинішнє перемир'я просто затягування часу з боку Януковича. Про це  вона написала у своєму "Фейсбук". Наа думку нардепа, влада намагається виграти час, щоб зібрати сили для оостаточного придушення Майдану та щоб заховати звірства спецпризначенців. Яким "позаздрили б" в НКВС, СС та гестапо.

"НАС ЗНОВУ ЦИНІЧНО ДУРЯТЬ З "ПЕРЕМИР'ЯМ"

Якщо "домовились!!! з януковичем!!! про перемир'я!!!!" - це означає одне: 100% що у януковича зараз немає сил знести Майдан, "антитерористична операція" чи то не почалась, чи досі існує опір таким наказам.
Очевидно, що треба ще кілька днів, щоб підтягнути військові бульдозери і докупити окремих армійських офіцерів, які ще вагаються. В Будинку профспілок закатовані, з переламаними ВСІМА кінцівками, обпалені до вугілля трупи. Ось чого вони так вперто палили будівлю. Захоплені беркутом громадяни з зашитим взуттєвою ниткою ротом. Рукавиць з людської шкіри ще не повідомляли, думаю анонсують ближчим часом.
ТАКЕ в Україні витворяло тільки ЧК, НКВД, СС і гестапо. Але нічого, янукович зумів виховати нову плеяду талантів.
Відключене метро, перерізані всі дороги, поїзди на Захід не ходять, людей тупо вбивають з автоматів посеред дня. Гвалтують армію, щось ніби виходить. З Лук'янівського сізо повипускали урок і пороздавали саперні лопати (інфа 100%, мій інсайд, потім буду свідчити на суді).
Навіть риги виходять помалу із своєї ригофракції. Хоча відповідальність за вбивства на Грушевського, викрадення з катуваннями - їм з себе не змити. Пізно, батєнька. І голосування за "закони 16 січня." Але вчасне розкаяння додає бонусів на суді, це правда.
Янукович знову втрачає контроль над країною.
Тому що у нас? Правильно, переговори. Дайте угадаю - всім розійтись, вироки Пшонка милостиво замість розстрілу дасть по 15 років - хто переживе катування? І звільнити всі адмінбудівлі і засудити екстремістів. Катам - премії і похвальні грамоти в кінозалі Верховної Ради. Я нічого не забула з попереднього перемир'я?
". - написала Леся Оробець.