На блокпост Рівне-Київ потрібне підкріплення

Рівнян просять допомогти у чергуванні та підтримці пропускного пункту з Рівного на Київ, який організували автомайданівці.

"Увага-увага! Люди потрібна ваша допомога! Підходьте на розвилку виїзду з Рівного на Київ!

Потрібні люди на кухню і на дорогу! Потрібно цукор, чай, кава, лимони, стакани одноразового використання,гаряча вода, молоко, покривала, люди на заміну.

Не будьте байдужими та прийдіть, адже саме зараз, кожен з вас є дуже важливим тут!
Поширюйте інформацію!", - пишуть у мережі Фейсбук рівняни.

"Друзі-Рівняни і жителі навколишніх сіл. Потрібна допомога на організований пропускний пункт на виїзді з Рівного на Київ, за зоопарком, за розв'язкою, Біля бензинової станції "Sokar" . Люди стоять з ночі їм потрібна заміна. Потрібні люди на пропускний пункт, хлопці чи дівчата. Потрібна допомога на кухні. Потреби наступні : чай, лимони, цукор, одноразові стакани, гаряча вода, молоко, бутерброди, і найголовніше люди з позитивною енергетикою. Прошу максимального репосту серед рівнян", - пише користувач соцмережі.

Так званий блокпост організували, аби не допустити виїзду у Київ рівненських силовиків та "тітушок". Автомайданівці перевіряють усі машини, які їдуть в київському напрямку та просять водіїв відкривати багажники. Активісти також спостерігають за тим, аби у Рівне зі столиці не їхали силовики.

Ключові слова: