Сесія Рівненської обласної ради. On line

Cьогодні о 12:00 відбудеться позачергова сесія Рівненської обласної ради. З 11:00 в обласній раді тривають консультації з приводу поведення сесії. 

Тут ви зможете переглянути он лайн трансляцію засідання.

13:00

 Депутат обласної ради Олексій Бучинський закликав депутатів від Партії Регіонів вийти з партії та розпустити фракцію в Рівненській обласній раді. Також він зробити це закликав і активіст Роман Коваль, який розповів про поранених рівнян. 

У відповідь на це голова фракції Партії Регіонів Анатолій Юхименко повідомив: 

- Вчора відбулось засідання фракції і ми прийняли рішення саморозпуститися. 

Зал зустрів цю заяву оплесками. 

Тим часом депутати обласної ради прийняли відставку депутата обласної ради Юрія Єфіменка.

12:49

Серед убитих в Києві є рівняни. Про це щойно на сесії обласної ради повідомив голова фракції "Свобода" Олексій Бучинський. Він зауважив, що "свободівцям" телефонують з телефонів загиблих актівістів.  Він закликав депутатів від Партії Регіонів вийти з партії та розпустити фракцію в Рівненській обласній раді.

 

12:43

У своїй заяві депутати обласної ради дали різку критичну оцінку ситуацію в державі. Зокрема депутати назвали злочинними дії силовіків та безвідповідальність центральних органів влади, які привели до ескалації насилля та загибелі десятків українців. Також депутати вимагають негайного переобрання парлементу та президента. На цей час єдиним легітимним органом влади на Рівненщині. За це зверення проголосували всі присутні 52 депутати, в тому числі й від Партії Регіонів. 

12:33

Депутат обласної ради Юрій Єфіменко написав заяву на складання депутатських повновадень. Свою заяву депутатів обласної ради пан Єфіменко попросив розглядати без своєї участі. Депутати розглянуть рішення про припинення його депутатських повноважень.

12:25 

В сесійній залі зареєструвалось 52 народних депутатів. Сесія правомочна.

 

11:50

Депутати від Партії Регіонів прийшли на сесію обласної ради, яка має розпочатися о 12:00. Для легітимності сесії необхідна присутність в залі більш ніж 40 обласних обранців. 

Нагадаємо, що в районах Рівненщини регіонали заявляють про вихід з Партії Регіонів.