На Народному віче у Рівному мер виступив проти Януковича

Підтримати Народне віче у Рівному сьогодні прийшли кілька сотень рівнян. Розпочався мітинг із виступу мера міста Володимира Хомка, який сьогодні вийшов з лікарняного та прийшов на Майдан, щоб висловити свою позицію щодо останніх подій.

Володимир Хомко зазначив, що наразі в Україні склалася складна ситуація і Янукович має це зрозуміти, адже люди налаштовані рішуче.

Далі активісти рівненського Майдану розповіли рівнянам про останні події у Києві та як страйкуватиме Рівне далі. Окрім того, активісти закликали рівнян не залишатися байдужими і при можливості долучатися до рівненського Майдану, блокпостів на вулиці Київській, поблизу зоопарку та на Житинському кільці. Виїзди туди відбуваються з рівненського Майдану.

Також активісти просять рівненських чоловіків вирушати на Київ, адже саме там зараз найбільше потрібна їхня допомога та підтримка.

Згодом до Народного віче приєднався керівник Правого сектору на Західній Україні Олександр Музико, який прийшов з озброєними бійцями. Він передав меру міста червоно-чорний прапор, який Володимир Хомко пообіцяв підняти біля будівлі міської ради.

Після цього на Віче продовжилися виступи активістів та небайдужих рівнян. А серед присутніх на мітингу було чимало депутатів, вчителів, підприємців. Окрім того, серед мітингувальників все більше стає людей у найрізноманітніших масках.

Після Народнового віче його учасники планували вирушити до будівлі Рівненської облради, де о 12 годині має розпочатися засідання позачергової сесії.

Ключові слова: