Снайпери стріляють у медиків, які виносять поранених з Майдану - "Свобода"

Біля барикади на Інститутській досі залишається багато постраждалих і вбитих. Снайпери стріляють у медиків, які виносять поранених з Майдану.

Як повідомили в прес -службі Всеукраїнського об'єднання « Свобода» , про це заявив народний депутат від «Свободи » Юрій Сиротюк.

За його словами , в результаті застосування силовиками вогнепальної зброї серед протестуючих дуже багато поранених і вбитих. Постраждалих несуть в готель « Україна ».

« Фойє вже заповнене пораненими. Чотири людини загинули в результаті прицільних вогнепальних поранень у голову і серце. Особа одного з загиблих вдалося встановити - це Голоднюк Устим Володимирович , 1994 року народження , з міста Збараж , Тернопільської області » , - сказав він.

Також , за словами Сиротюка , снайпери ведуть прицільний вогонь по медикам , які намагаються винести поранених. Біля барикади на Інститутській досі залишається багато постраждалих і вбитих.

Нагадаємо , раніше сьогодні Сиротюк повідомив , що з боку вулиці Інститутської , коли протестувальники підійшли до Жовтневого палацу , по них відкрили вогонь з автоматичної зброї і гвинтівок СВД . Пише lb.ua