Рівненщиною керує облрада замість ОДА

Сьогодні відбулася сесія Рівненської обласної ради. Більшість депутатів засудили насильство, яке ініціють силовики на чолі з Януковичем. Фракція регіоналів в раді розпустилась. Керівництво областю на себе взяла Рівненська обласна рада замість ОДА. 

На засіданні депутати дали різку критичну оцінку ситуацію в державі. Зокрема депутати назвали злочинними дії силовіків та безвідповідальність центральних органів влади, які привели до ескалації насилля та загибелі десятків українців. Також депутати вимагають негайного переобрання парлементу та президента. На цей час єдиним легітимним органом влади на Рівненщині. За це зверення проголосували всі присутні 52 депутати, в тому числі й від Партії Регіонів. 

Крім того коремим рішення депутати проголосували за  позбавлення повноважень Рівненської ОДА Тепер всі управлінські функції на Рівненщині здійснюватиме обласна рада та її президія.

Сьогодні терміново буде скликане засідання президії обласної ради. Сюди запросили керівників всіх правоохоронних структур, казначейства, фінансових установ, а також командування армійського оперативного командування «Північ». 

 Також депутат обласної ради Олексій Бучинський закликав депутатів від Партії Регіонів вийти з партії та розпустити фракцію в Рівненській обласній раді. Також він зробити це закликав і активіст Роман Коваль, який розповів про поранених рівнян. 

У відповідь на це голова фракції Партії Регіонів Анатолій Юхименко повідомив: 

- Вчора відбулось засідання фракції і ми прийняли рішення саморозпуститися. 

Зал зустрів цю заяву оплесками. 

Тим часом депутати обласної ради прийняли відставку депутата обласної ради Юрія Єфіменка.

Ключові слова: