Мера Рівного відправляють у відставку

В мережі Фейсбук з'явилось відкрите звернення до мера міста Рівне Хомка Володимира Євгеновича

"Володимир Євгенович! Сьогодні, 20 лютого відбувся ваш виступ на Майдані Рівного. Цей виступ громада Рівного чекала багато останніх днів, навіть місяців. Але ви ховалися... Тільки коли на Віче зібралися тисячі рівнян і влада фактично опинилася в руках Народної Ради ви спробували озвучити свою позицію. Однак, виглядало це, як спроба врятувати своє крісло. Спроба зроблена під тиском, так би мовити: під дулом автомата.

І навіть ця спроба - лише слова. На ділі ж ви забороняли через суд мирні акції рівнян біля ОДА. Не забезпечили студентам своєчасний захист від репресій за участь у страйку. Ви створили нікчемні та бездіяльні ЖЕКи, не змогли добитися нормального фінансування міста та не забезпечили нормальний благоустрій. Ви постійно підігравали Партіі регіонів і іі керівнику на Рівненщині Василю Берташу. Тому частина відповідальності за ситуацію лежить й на вас.

Ви не виправдали сподівань рівнян на прогресивний розвиток міста, якого так чекали рівняни голосуючи за вас. Рівняни вам більше не вірять!

Якщо ви дійсно любите своє місто і не хочете гальмувати його розвиток, зробіть мужній крок - підіть у ВІДСТАВКУ.

Рівняни прагнуть змін! Тому не стійте на заваді, дайте своєму місту можливість нормально жити і розвиватись.

ВІДСТАВКА - це те, чого чекає від вас місто! - написав у Фейсбук голова організації "Громадський контроль" Дмитро Якимець.

Мер Рівного сьогодні прийшов до людей на майдан Незалежності. Міський голова розповів про свою позицію щодо останніх подій в Україні та революційних подій, які розгорнулись впродовж останніх днів у Рівному.