Головний прокурор Рівненщини: я за спільне патрулювання міліції і громади

Наразі у Рівному потрібно якнайшвидше вводити спільні патрулювання міліції та народної дружини. Але для цього потрібно, щоб ті люди, які патрулюють вулиці від Майдану зняли маски. Адже останнім часом побільшало злочинів, які вчиняють невідомі в масках і їх можуть приписати майданівцям.

Про це повідомив прокурор Рівненської області Олександр Черепаха.

- Я не вірю у те, що ці люди у масках, які зараз охороняють Майдан можуть чинити злочини. Адже я вчора з ними спілкувався і зрозумів, що це ідейні, національно налаштовані люди. Проте останнім часом у Рівному збільшилася кількість злочинів, які вчиняють люди у масках. Вони вриваються у квартири до рівнян, зупиняють автомобілі на вулицях, б’ють і грабують жінок, ображають маленьких дітей. Це все приписують Майдану. З цим потрібно покінчити.

Аби навести лад у місті, прокурор пропонує ввести спільне патрулювання міліції і народних дружин.

- Окрім того, потрібно повернути працівників міліції, прокуратури на роботу. Адже законодавство чітко регламентує процедуру розслідування тих чи інших злочинів і прийняття рішень по цьому. Інакше нам доведеться випускати ґвалтівників, вбивць, бо по них не буде прийнято рішень у рамках закону. Наразі у Рівному за добу стається близько 100 злочинів, які потрібно розслідувати, - зазначив Олександр Черепаха.

Ключові слова: