Постанову за припинення вогню проголосували Новинський, людина Ахметова

За постанову про засудження застосування насильства, що призвело до загибелі мирних громадян України, проголосувало 34 депутати від Партії регіонів. Як пише "Українська правда", про це повідомляє сайт ВР

За проголосували  Атрошенко, Безбах, Благодир, Бобов, Бондар, Бушко, Васильєв, Ващук, Гайдош, Деркач, Жеребнюк, Зарубінський, Сергій Кацуба, Володимир Кацуба, Кінах, Ковач, Кузьмук, Куровський, Ланьо, Макеєнко, Мельничук.

Також проголосували Москаленко, Мошак, Нечипоренко, Новинський, Пехов, Пригодський, близький до Ахметова, Развадовський, Рудьковський, Сігал, Смітюх, Шаповалов, Яценко.

З позафракційних проголосували Бадаєв, Балога, Богословська, Деревянко, Єремеєв, Жеваго, Гриценко, Доній, Жванія, Забзалюк, Івахів, Заболотний, Івахків, Канівець, Кошулинський, Кравчук, Кутовий, Лабунська, Купчак, Лабазюк, Лабугнсбка, Ляшко, Мартиняк, Мельнченко, Міщенко, Немілостівий.ю Мошенський, Павелко, Палиця, Петьовака, Пилипишин, Поплавський, Порошенко, Сергієнко, Стаднійчук, Тимошенко, Чудновський

Водночас від Батьківщини, за цю постанову не голосував Сергій Терьохін, Кучерук утримався, не проголосував і Парубій, який є комендантом Майдану.

Ключові слова: