Владі не пробачать вбивста, - нардеп від Рівненщини

Цій владі ніхто не збирається прощати безжально забраних десятки життів, - заявив народний депутат від Рівненщини Микола Кучерук 

"Перший важливий крок України на шляху до цивілізованої держави відбувся. Під час екстреного засідання ВР 236 народних депутатів проголосували ЗА проект постанови «Про засудження застосування насильства проти мирних громадян України» з поправками. Постановою забороняється проведення будь-якими органами антитерористичних операцій, блокування та обмеження транспортного руху. Передбачається повернення усіх без виключення силовиків на місця їх постійної дислокації. Відтепер право на введення надзвичайного стану має лише Верховна Рада України. Кабінет міністрів забов’язаний надати допомогу сім’ям загиблих і поранених під час збройних конфліктів.
Постанова вступила в дію але я розумію, що цього занадто мало. Цій владі ніхто не збирається прощати безжально забраних десятки життів. Кров невинно вбитих патріотів завжди буде на руках Януковича і його кишенькових міністрів, - повідомив у Фейсбук Микола Кучерук.

У протистояннях між протестувальниками та силовиками загинуло близько сотні людей. Серед них - троє рівнян. Їхні тіла сьогодні привезуть у Рівне.

Ключові слова: