Рівненський фотограф та екс-правоохоронець: "Президент вчинив злочин проти народу"

Рівненський фотохудожник, організатор "Фотовернісажу на Покрову" та колишній працівник міліції Олександр Харват обурений ситуацією в країні. У соціальній мережі Facebook він вкрай негативно прокоментував ситуацію в столиці та переговори опозиції та влади:

- Чи я щось не розумію, маючи вищу юридичну освіту! Уже не повинно бути ніяких переговорів з президентом! Він вчинив багато злочинів проти держави та всього народу. Негайно до відповідальності!!! Опозиція, що ви випрошуєте як попрошайки? Що ви хочете почути від бандита? Що ви взагалі хочете і можете зробити для народу? Дійте, якщо ви чесні!!!

Дискусії, дискусії, навколо одні дискусії! Переговори, він поїде на переговори ... от і їздять, а толку то! Де результат? Все, ніяких перговорів, а то сьогоднішнє рішення ВР уже видають за велике досягнення! А де ви були раніше??? Рішення потрібно приймати народу! Мабуть кожен погодиться, що янукович злочинець! Хто у цьому сумнівається? І з ним потрібно діяти як зі злочинцем! Їхні сімї уже повтікали за кордон ... Зі злочинцем уже простіша процедура притягнення до кримінальної відповідальності по закону! Юристи, правоохоронці, де ви?

Не залишила байдужою колишнього правоохоронця і сьогоднішня сесія парламенту: 

- Дивлюсь засідання ВР, це жах, це цирк, це наш позор перед світом і перед Україною! Це спекулянти, вони вже політичні імпотенти та балакуни! Вони не здатні, вони нічого вже не зроблять, усі!

Ключові слова: