На Рівненщині у водія білоруського автобуса стріляли з автомата Калашникова

Як повідомляв раніше сайт "ВСЕ", минулої ночі люди у масках почали обстрілювати автобус з білоруськими номерами поблизу блокпосту в Городищі. Трапився інцидент біля АЗС "Sokar".

За словами начальника УМВС України в Рівненській області Дмитра Лазарєва, мікроавтобус їхав з міста Гомель (Республіка Білорусь) у місто Яремче. У ньому знахолося 17 пасажирів, з них вісім жінок та двоє дітей.

- Коли водій мікроавтобусу під'їхав до блокпосту в Городищі, то почув вибухи  та побачив, що до нього наближаються люди у масках. Він вирішив, що щодо пасажирів автобуса може бути вчинено мародерство та розвернувся у зворотній бік. Проте люди у масках почали стріляти по мікроавтобусі. У лобове скло були вчинені виистрели з мисливської рушниці, а у водія влучила куля з автомату Калашникова. За словами білорусів, після цього водій вибіг з мікроавтобусу і почав втікати від невідомих. Проте від больового шоку він знепритомнів, а люди в масках продовжили його бити, допоки не прийшли бійці з Правого сектору і не владнали ситуації. Наразі водій перебуває у Рівненській обласній клінічній лікарні і вирішується питання про транспортування його у Білорусію для подальшого продовження лікування. Також за допомогою звернулися жінки, у яких були рани обличчя. Окрім того, за словами пасажирів, люди в масках вірвалися в мікроавтобус і перевернули їхні сумки та особисті речі. Коли ж на місце події приїхала слідчо-оперативна група, то на блокпості її не пропустили. Наразі всі обставини за цим фактом з'ясовуються, - зазначив Дмитро Лазарєв.

Ключові слова: