Кількатисячне Народне віче у Рівному триває

Кілька тисяч рівнян прийшли на Народне віче, яке розпочалось о 10 годині та триває впродовж дня.

На сцені громадський активіст Андрій Логащук оголошував новини та розповідав про загиблих у Києві, серед яких, за офіційною інформацією троє рівнян. Він також повідомив, що їх тіла привезуть завтра до Рівного.

Присутні на Майдані вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання.

На сцені діяв вільний мікрофон. Виступити перед рівнянами мав змогу кожен бажаючий висловитись.

Також проводився збір коштів на бронижелети рівнянам, які вирушають до Києва, адже один бронижилет коштує від 800 до 4000 гривень.

- Бронижилет може врятувати життя однієї людини, тому будь ласка, хто скільки може пожертвуйте на придбання бронижилету для наших з вами земляків, - сказав зі сцени один з активістів, який збирається їхати до Києва.

На сцені виступив депутат Рівнеради Сергій Паладійчук, який розповів, що привіз із Києва пораненого юнака, який входить до загонів "Правого сектору".

- Мені зателефонував чоловік з мого округу. Він сказав, що його син у Києві на майдану від "Правого сектору". Чоловік сказав, що юнак поранений, але не може приїхати додому, бо дороги перекриті, рух транспорту ускладнено, - розповів міський обранець.

Сергій Паладійчук повідомив, що вчора поїхав у Києв і сьогодні вночі повернувся у Рівне разом із хлопцем.

Активіст Анатолій Полюхович зі сцени Віче сказав, що необхідно брати під контроль народу адміністрації у північних районах Рівненщини.

За згодою рівнян він буде ініціювати проведення Народних віче у зазначених районах області під час яких виноситимуть питання висловлення недовіри народному депутату від Рівненщині Миколі Сороці.

Народне віче продовжуються зараз у центрі Рівного. Зі сцени озвучують новини з Києва.

Також активісти закликають рівнян, які мають можливість їхати на чергування на блокпости на виїздах з Рівного.

Ключові слова: