У Рівному створять центр координації дій самооборони

Міській депутати хочуть створити у місті центр координації загонів самооборони. Його створять на базі міської служби 1553. Таким чином міська влада хоче налагодити співпрацю з загонами самооборони політичних партій та «Правого сектору».

З такою пропозицією на сьогоднішньому засіданні міськвиконкому виступив депутат Рівнеради Сергій Паладійчук. В свою чергу міський голова Рівного Володимир Хомко зауважив, що від сьогодні місто патрулюються спільні загони самооборони та міліції.

Крім того активісти тепер патрулюватимуть без масок, адже здійснювати цілком законно охороняють в місті. Таке рішення ухвалила президія обласної ради. Адже зараз в місті активізувалися невідомі бандити, які чинять злочини в масках.

Тим часом охороняти порядок та безпеку в місті хочуть і депутати. Зокрема депутат Рівнеради Юрій Запорожець на сьогоднішньому засіданні міськвиконкому зауважив, що міські обранці теж долучатимуться до патрулів.

Крім того координаційний центр обладнають не тільки стаціонарним телефоном, а й мобільними номерами. Їх встановити та повідомити рівнянам хочуть вже сьогодні.

 

Ключові слова: