У померлого в лікарні рівненського протестувальника була травма голови

Рівнянин Анатолій Курач, якого вчора привезли з Києва в рівненську обласну лікарню мав проламаний череп. Про це повідоми рівняни, які спілкувались з батьками та знайомими померлого.

Джерела сайту "ВСЕ" з посиланням на рідних чоловіка. повідомили, що у нього дійсно був цироз печінки. Однак, як зазначається помер він від крововиливів, які можливо були посилені хворобою печінки.

Як стало відомо, чоловік поїхав у Київ в середу. Анатолій Курач народився 17.08.1981 року.

Раніше повідомлялось, що Анатолій Курач помер в міській лікарні, куди був переведений з обласної лікарні. Чоловік був побитий, однак був при свідомості і спілкувався з рідними. Сьогодні він помер.

Зявилась інформація про те, що можливо Анатолія Курача поховають разом із іншими рівнянами, які загинули у Києві. Відповідну пропозицію направили голові Рівненської облради Михайлу Кириллову.

Нагадаємо, у Києві 20 лютого від куль снайперів загинули ще троє рівнян. Тіло Олександра Храпаченко вже знаходиться в рівненському морзі. Тіла ще двох вбитих у Києві рівнян - Георгія Арутюняна та Валерія Опанасенко везуть у Рівне. Поховання рівнян відбудеться цієї неділі.

Сайт "ВСЕ" продовжує збір грошей для родини загиблого рівнянина Валерія Опанасенко, у якого залишилось четверо дітей. Завдяки рівнянам вже зібрали більше десяти тисяч гривень.