Школярі Рівненщини на уроках дивляться 5 канал і вдома печуть пиріжки протестувальникам

Активісти рівненського Євромайдну повідомляють про зворушливі передачі та листи від школярів області.

"Друзі, всім безмежно вдячні за продукти, речі, медикаменти і ваше бажання долучитись і допомогти. Мурашки по тілу бігають, коли у скриньку з пожертвами Майдану і загиблим кидають по 500 і навіть більше грн.! Ви всі просто найкращі люди у світі! Найкраща Нація саме з великої букви!
Нам сьогодні у Народний дім просто купами приносять продукти. Хтось 40!!! ящиків пряників передав, свіжих, смачних. Але найбільше вразила передача зі Шпакова від дівчинки, яка навчається лише у 9 класі. Я не вірила власним очам, коли побачила великий ящик доверху набитий домашньою свіжою випічкою! А з ним лист, адресований активістам Євромайдану м. Рівне. У мене були сльози в очах, коли ми його читали...
Нарешті ми справді гідні своєї незалежності, нарешті ми справді гідні називатись Українцями! - написала у Фейсбук Аліна Архипенко.

"Дорогий мій народ, - пише у листі школярка з Рівненщини. - Дуже переживаю за вас. Дивлячись телебачення переживаю за вас.Дивлячить такі картини хочеться плакати. Дуже хотілось би покинути навчання і приїхати до вас.Був у мене випадок: урок світової літератури. У класі є телевізор і вчителька принесла антену, щоб спостерігати за подіями на Майдані. Вчителька забіла вимкнути телевізор і ми півуроку ми дивились 5 канал і переживали за вас. Не думала, що одна із моїх подружок скаже таке, після чого інша почала плакати і я теж. Моя подруга сказала, що вам платять за те, що ви стоїте на майдані. Мене це дуже образило.... - написала у листі школярка Рівненського району. 

Дівчинка у листі додала, що ті, хто стоять на Майдані мають берегти себе. "І знайте - ми переможемо", - додала наприкінці.

Ключові слова: