Правий сектор закликав припинити діяльність ПР та КПУ

Правий сектор закликав припинити діяльність ПР та КПУ будь-якими доступними методами.Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав лідер організації Дмитро Ярош.

Центральний штаб Правого сектору визнав Партія регіонів та КПУ злочинними угрупування, діяльність яких має бути припинена.

"Протягом не одного року в Україні діють дві антинародних, антиукраїнських сили, на сумлінні яких лежать численні нещастя українського народу. Мова йде про Партію регіонів та КПУ, - цитує він розпорядження на свой сторінці в соцмережі.

"Перша є кістяком нинішнього кримінально-олігархічного режиму і, злившись із державним апаратом, фактично забезпечує панування в країні виразно авторитарної диктатури. Друга є правонаступницею окупантів-більшовиків і нині являє собою важливий елемент злочинної олігархічної системи", - каже Ярош.

У зв'язку з цим Центральний штаб Правого сектору наказав усім своїм локальним загонам докласти максимум зусиль для припинення діяльності антинародних злочинних угрупувань.

"Діяти при цьому, - наголосов він, - потрібно усіма доступними методами".

"Також Ярош закликав прихильників Правого сектору діяти аналогічно і в залежності від наявних сил і можливостей припиняти діяльність зазначених угрупувань.

Українська правда

Ключові слова: