Голова Рівненської облради: потрібно не допустити федералізації України

Сьогодні як ніколи гостро за останні 23 роки незалежності постало питання збереження територіальної цілісності. Про це у своїй заяві зазначив голова Рівненської обласної ради Михайло Кириллов.

Окрім того, у заяві зазначається наступне:

«Після того, як ціною десятків смертей та кров’ю тисяч українців, злочинний режим почав розсипатися як картковий будинок, його бандитські елементи намагаючись уникнути відповідальності та покарання реалізовують трагічний план – розколюють країну. 

Заявляю, що все можливе та неможливе для збереження єдиної Соборної України буде зроблено як в нашій області так і поза її межами.  Ми не дозволимо зрадникам українського народу, які впродовж двох десятиліть будували корупційну систему господарювання, яка довгий час дозволяла їм уникати відповідальності, уникнути її й цього разу. 

Не можна дозволити бандитам створити округ корупції та беззаконня, в якому люди залишаться без будь-яких прав та свободи! Ми отримали чудовий шанс стати на шлях змін: системних, економічних світоглядних. Нарешті маємо змогу будувати ту країну, про яку мріє кожен з нас! Та перед цим її потрібно зберегти – єдину, Соборну та неподільну Україну!»

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.