Тимошенко - Майдану: Маєте стояти тут, поки не побачите у владі людей, яким довіряєте

Екс-прем'єр Юлія Тимошенко закликала Майдан не розходитися доти, поки українці не побачать, що нова влада - саме та, якій народ довіряє. Про це Тимошенко заявила, виступаючи 22 лютого зі сцени на Майдані Незалежності, пише "Українська правда" .

"Якщо вам хтось скаже "Можете їхати додому, вже все вирішено, більше тут робити нічого" - не вірте таким заявам, не вірте жодному слову", - заявила Тимошенко. 

"Поки ви не завершити цю справу її до кінця, до останнього кроку, ніхто не може з вас піти", - сказала вона.

Вона закликала домогтися покарання для кожного, хто був винний у застосування насилля до протестувальників.

"Коли снайпери пускали кулі в серця убитих хлопців, вони пускали їх у серце кожного. І якщо ті, хто це організував і здійснив, не будуть покарані найгіршим, найжорстокішим судом, ми з вами не будемо нічого варті. Якщо ми дамо їм піти від відповідальності, якщо пробачимо кожного, хто пустив кулю в серця наших героїв – буде ганьба навіки", - додала Тимошенко.

За її словами, залиблі "будуть нашою відповідальністю за кожен крок, який ми будемо робити далі".

Вона зазначила, що розуміє, що люди перестали довіряти політикам.

"Я буду гарантом того, що ви будете знати, що коїться за кулісами. ... Я не просто каюся, я прошу у вас пробачення за всіх політиків, неважливо, у яких вони партіях. Хочу одна за всіх сказати - політики не були варті вас, вашої крові. Хочу зробити все, щоб ви побачили інших політиків, чиновників, посадовців. І щоб ви були частиною побудови нової країни", - додала екс-прем'єр.

Тимошенко заявила, що продовжить працювати.

"Я повертаюся до роботи. Жодної хвилини не пропущу, щоб ви відчули себе щасливими на своїй землі", - підсумувала Тимошенко.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.