Жалобне Віче у Рівному закінчилось виконанням Гімну

Сьогодні на жалобне Народне віче прийшли кілька тисяч рівнян. На сцені були запалені свічки біля портретів загиблих у Києві рівнян, яких застрелили.

На сцені виступили небайдужі рівняни та висловили свою точку зору з приводу останніх подій, а саме відставки Януковича.

Рівненська журналістка Світлана Сирота звернулась до рівнян та сказала, що зараз багато хто буде виступати та приписувати перемогу політикам, але насправді - це перемога людей.

Бійці рівненських внутрішніх військ не травмували жодної людини у Києві. Про це під час виступу на Народному віче у Рівному заявив командир військової частини по вулиці Ст. Бандери, де розміщуються внутрішні війська (4-й стрілецький батальйон військової частини №3002 ) Ігор Курач.

Також він зазначив, що частина ВВшників, які перебували у столиці, сьогодні повернулися до Рівного. За час свого перебування у Києві вони не стріляли у людей і нікого не травмували. Але всеодно покаявся та попросив вибачення у рівнян.

Окрім того, за словами командира, тепер бійці внутрішніх військ Рівного відмовляються бути "живим щитом" для цієї влади і виконувати злочинні накази.

Невідомий рівнянин, на обличчя якого вилили зеленку, на сцені Майдану в Рівному заявив, що Янукович наш президент.

Також хлопець звернувся до людей з питанням ,чому вони виходять стояти на Майдан. Після цього активісти його забрали зі сцени. 

Також на сцені заспівала молитву шестирічна Кароліна, дуже зворушливо та зі сльозами на очах дівчинка заспівала про українців та їх протистояння з "беркутівцями".

 

 

На Народному віче прийняли звернення щодо відставки Володимира Хомка. Після чого близько тисячі рівнян вирушили додому до міського голови. Проте він не вийшов до громади.

Далі рівняни повернулись на Майдан.

Завершилось Народне віче виконанням Гімну.

Нагадаємо, завтра відбудеться поховання трьох Героїв, які поклали Душу і Тіло за Україну. Це Валерій Опанасюк, Георгій Арутюнян та Олександр Храпаченко. 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.