У Здолбунові починають люстрацію влади

Процес повної люстрації влади хочуть розпочати у Здолбунові. Про це на своїй сторінці у «Фейсбуці» написав депутат Здолбунівської райради та координатор «Сотні самооборони» Сергій Кондрачук. 

Зокрема, він зазначив, що вчора відбулося розширене засідання здолбунівської «Сотні самооборони», на якому було прийнято низку рішень.

«На засідання «Сотні самооборони» вчора привели тітушку, який їздив на антимайдан. Плакав. Казав, що готовий разом з нами під кулі «Беркуту». Здав усіх, хто їздив разом з ним. Імена, прізвища, навіть деякі адреси. До слова, списки перед від’їздом здолбунівських тітушок звіряв Петриляк - колишній воєнком. Тепер ми починаємо процес повної люстрації. Всі, хто в списку, що отримали гектари від Шуля - ніколи не будуть у владі. Всі, хто накрав землю у 2005-2010 роках - теж. Громада нам вже допомагає. Прийшов чоловік, який має докази того, як давав хабар одному високопосадовцю. Ми горітимемо в пеклі, якщо повторимо помилки попередніх років: "він мій кум, а тому його не чіпатиму, хай краде...". Так не буде. На автовокзалі ми поклеємо бігборд в пам’ять про небесну сотню. Продовжуємо патрулювання міста разом з міліцією. Здолбунів житиме та працюватиме спокійно і в безпеці», - пише Сергій Кондрачук.

Ключові слова: 

Коментарі

Bravo! Molodzi! Tak derjat! Tolko tak sdelaete Ukrainu dlja sebja i pokoleniy.Wstawaite,hwatit terpet!
Uspehow wam! Ja moljus sa takih patriotow kajdiy den.
Sdorowja wam.!

і час все покаже, буде так чи, як завжди

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.