Син губернатора Рівненщини не вийшов з Партії регіонів

Фракцію Партії регіонів у Рівнераді розпустили. Заяви на вихід з фракції написали всі депутати, окрім сина голови Рівненської ОДА Мирослава Берташа.

„Повідомляю Вас про розпуск фракції Партії регіонів у Рівненській міській раді згідно з рішенням фракції. Заяви депутатів про вихід з фракції додаються”, - з такою заявою на ім’я міського голови Рівного Володимира Хомка звернувся голова фракції Партії регіонів у Рівнераді Олексій Губанов. Датована заява 20 лютого 2014 року.

Наразі заяви про вихід з фракції ПР написали 5 з 6 депутатів з фракції: Михайло Жаровський, Олексій Губанов, Володимир Коваленко, Юрій Сідлецький та Ольга Смолярчук. Не написав такої заяви лише Мирослав Берташ. 

Про це повідомили у відділі інформаційно-аналітичного забезпечення міськради.

Читайте також:

Губернатор Рівненщини має працювати на майдані Небесної сотні

Василь Берташ: "Я підтримую президента"

Василь Берташ прийшов на переговори з рівненськими активістами

Рівнянам розповіли, що губернатор Василь Берташ - член партії, яка вбиває людей
 

 

Ключові слова: 

Коментарі

А мусив ? Партію Регіонів ніхто не забороняв, їхня програма не містить постулатів, що суперечать існуванню України як держави. Ну, а те, що це була партія влади, так нічого не поробиш - і Батьківщина Тимошенко колись будучи при владі стала основним розсадником "тушок". Більше того, якщо хто забув, то хай згадає, що саме Тимошенко у 2009 р. планувала коаліцію з Януковичем але "пропало всьо".

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.