Заступник голови Рівненської РДА віддав свою зарплату сім’ям загиблих активістів

Заступник голови Рівненської районної державної адміністрації Сергій Подолін, який минулого тижня написав заяву на звільнення, долучився до благодійних акцій у підтримку родин загиблих активістів.

Він пожертвував свою місячну заробітну плату для родин загиблих рівненських Героїв Майдану, які віддали своє життя за свободу та незалежність України.

Сергій Подолін також закликав інших чиновників не бути байдужими до долі сімей загиблих, які втратили своїх годувальників.

Нагадаємо, що у Києві від снайперської кулі загинули троє рівнян: Олександр Храпаченко, Георгій Аратюнян та Валерій Опанасюк.

Не залишайтесь осторонь людського горя, адже ці мужні чоловіки, як і сотні інших українців загинули за долю України та кожного українця - за Вас.

Читайте також: Рівненський сайт "ВСЕ" розпочав збір коштів для родини загиблого активіста (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

Коментарі

Світ сходить з розуму! Відколи ми оцінюємо людей не за їх вчинками, а по принципу приналежності до партії? І там і там є порядні люди, і не зовсім. В такий час всі діють за покликом серця, на емоціях. І якщо людина не сховалася, значить йому немає чого боятися. А якщо ще й помагає людям - значить людина порядна.

У момент такої тяжкої ситуації в країні ми повинні ДЯКУВАТИ кожній людині яка намагається якимось чином допомогти людям які цього потребують, а не гнобити її честь та гідність лише за політичні погляди. Нехай цей вчинок буде прикладом для інших.

Таке враження що недоумкі тільки й можуть писати "брєд" і паскудити людину. Нехай кожен подумає про свої хороші вчинки які зробив протягом життя. А сьогодні найпершим обов'язком є пам'ятати про подвиг загиблих та допомога їхнім родинам. Зрозуміло це не можна оцінити в грошовому еквіваленті, але зараз потрібно підтримати сім'ї загиблих, особливо їх неповнолітній дітей, що й зробив чоловік. І не важливо 10 грн. чи 2-3 тис. грн. але людина свідомо, сердечно бажає допомогти, і хай кожен хто в змозі допоможе сім'ям в нелегкий час!!!

Як ми любимо когось обгадити! А насправді - як людина вважала за потрібне зробити, так і вчинила. Людей, які загинули невимовно шкода. Чому ж, якщо є можливість допомогти їх родинам, не зробити цього? МОЛОДЕЦЬ!!!

ПАДЛА!кастр....люстрировать!и тендера, и "бабосы" региАнальные посчитать - и вот их и отдать несчастным сиротам!хоть и этого так мало для Святых Погибших!

він нормальний, поговорить з простими людми ,яким він допомагав,а то тількі паскудите

Да ! Да ! Пожалеть нада этого недоумка ! С каких мозгов треба було у грудни в партию рыгиналов ступить !!! ??

Для нього ті 2-3 тис.грн - як для нас 10грн. Що він доброго зробив за стільки часу в РРДА?

Чого ви таке пишете про ньогь!!! а самим віддати зарплату зась????

Зараз в ціей істоти буде одна ціль - здружитися з Кіріловим! На охоту пригласить. Трьох начальників пережив- цінний номенклатурний кадр!

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.