Майже всі ВНЗ Рівненщини відновили роботу

Майже усі вищі навчальні заклади області у понеділок 24 лютого відновили свою роботу. З тридцяти п’яти ВНЗ усіх рівнів акредитації  навчання розпочалось у 30 вишах краю. Решта  закладів  розпочнуть навчальний процес  уже завтра.

Відтак, ще один день не відвідуватимуть лекції студенти  приватного навчального закладу Міжнародного економіко - гуманітарного університету імені академіка С.Дем’янчука, Рівненського державного базового медичного коледжу, Костопільської філії Рівненського державного базового медичного коледжу, Рівненського державного аграрного коледжу та Рівненського коледжу економіки та бізнесу. 

До слова,  в Національному  університеті «Острозька академія» Рішенням Координаційної ради Братства спудеїв та Академічного Братства  від 20 лютого ухвалено  вільне відвідування пар студентами університету.

Серед професійно - технічних навчальних закладів області  , яких  в області налічується 19, у понеділок відновив навчання  Рівненський центр професійно- технічної освіти сервісу та дизайну.  25  лютого, у вівторок,  запрацюють ще чотири  ПТНЗ –  Квасилівський та  Рівненський професійні ліцеї,  ВПУ №1 та Рівненське ВПУ ресторанного сервісу та торгівлі.  А в інших  14  ПТНЗ  області навчальний процес і  не припинявся.

Що стосується дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів Рівненщини, то в них зупинки навчання не було. Прес-слжба управління освіти  і науки

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.