Рівненський Правий сектор озброєний офіційно

Хлопці з Правого сектору, які ходять з автоматами по Рівному мають на зброю необхідні документи та дозволи. 

Як повідомив начальник УМВС України в Рівненській області Дмитро Лазарєв, при потребі вони показують дозволи на зброю та дають необхідні пояснення. Також у них не автомати Каланикова, як говорилося раніше, а автомати Вулкан. 

Окрім того, за словами головного міліціонера Рівненщини, при перевірці зброї, не було знайдено такої, з якої стріляли у білоруський автобус. Встановити всі обсвтавини цього інциденту теж допомагають активісти та Правий сектор, адже вони самі зацікавлені у встановленні винних осіб. 

Ключові слова: 

Коментарі

Через цього білого Рівне стає схоже на Сомалі, бо там такі ж пірати з калашами орудують. Наше місто тепер вся Європа ще 20 років буде обіжджати стороною, щоб не захапили в полон. Цей білий знає, як захоплювати в полон і вибивати з людей те, що йому необхідне, за що і відмотав термін. Через такий Сектор вся світла ідея революціі, всі надіі людей зводяться нанівець. В якій краіні отакі пірати дозволяють собі махати калашем перед носом керівників- силовиків і обраних законно керівників громади???? ЖАХ, рівняни, хіба ви за такий закон і спокій боролись???

Звільняти його потрібно, а там нехай хоч китайську мову вчить.

Вам пояснили, що це законна зброя (приватна власність). Раніше судимим не дадуть дозвіл на нарізну зброю. Отже питання до колег Лазалєва, які давали дозвіл.

Наявність дозволу на зброю передбачає і довідку від психіатра, і вивчення правил поводження зі зброєю. Якраз тут і порушення - носити в бойовому положенні не дозволяється. В чохлі, без магазину - хоч 24 години на добу.

Абсолютно з Вами згідний, потреби ходити по Рівному з зброєю не має. А от на Майдані "калашем" не потрібно було махати - куля снайпера гарантована і власнику зброї і решті.

Це просто жах! Що вони про себе думають? Понтії Пілати місцеві. Роззброїти і не лякати мирне населення. Хай йде працюють,а не автоматом трясуть. На майдані треба було в першій сотні калашем махати, а не в Рівному відсиджуватись - справжні бандюгани. Нічим не кращі за Янека. Влада, прийми міри!

Яка різниця калаш чи вулкан, це ЗБРОЯ! Дозволи вони мають. А довідку з психдиспансера вони мають, а правильне поводження зі зброєю вони вивчали? Куди ми рухаємося? В напрямку Європи чи в напрямку диких африканських племен, де хлопи в одній лише набедренній пов'язці, зато з калашом за спиною?
Ви впевнені, що завтра ніхто не шмальне і це виявиться з необережності? Я мама маленької дитини, і коли ми ідемо по місту, моє дитя боїться, коли бачить людей зі зброєю. І питає, чи нас будуть вбивати. Це нормально, по європейські?

Пан Лазалев! Коли Ви розпочнете операцію Зброя та вилучите з обігу всю незаконну зброю, яка становить загрозу суспільству? Чи Ви вважаєте, що раніше судимим можна носити зброю

Лазареву нужно срочно учить матчасть и законы. Вулкан это тот же АК у которого магазин ограничен до 10 патронов , и он не может стрелять очереядми. Но магазин можно поставить нормальный. Также можно самостоятельно заменить спусковой механизм чтобы стрелял очередями (что незаконно), вот здесь интересно почитать комментарий самого Белого, который во время ситуации белорусами сам сказал что "дал очередь поверх голов". Открытое ношение заряженного оружия запрещено законодательством и всеми правилами. Оружие охотниками перевозится только в чехле и не заряженное.

Дмитро Лазарєв для ерудиції:
АКС-74У (Гражданский вариант – АМКС МФ, Вулкан Т, Вулкан-ТК, производство Собр)
як на мене це просто один з різновидів калаша!!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.