Рівняни шукають Берташа, щоб взяти під варту

На вечірньому Народному віче кілька сотень рівнян помолились за Душі загиблих Героїв, які були розстріляні у Києві, а також виконали Гімн.

На сцені сьогодні говорили про план подальших дій, одним з яких є питання початку люстрації на Рівненщині. Громадські активісти переконані, що відставка Януковича – це лише маленька перемога, адже попереду ще багато потрібно докласти зусиль щоб змінити систему влади.

Під час свого виступу депутат облради Віктор Кривун розповів про переховування Василя Берташа.

- Треба знайти негідника Янукович. А де ділися ті, хто виконував ці закони? Ми хочемо доставити сюди Василя Берташа. Вчора один загін виїхав у Київську область, де будують свої особняки шикарні. Потім нам повідомили що він знаходиться у маєтку у районі Снайпера та знімають там будинок за 5 – 6 тисяч доларів. Ми там його не знайшли. Потім люди принесли телефон та сказали що Василь Михайлович хоче говорити. Він сказав «Я лежу в Феофанії». Ви уявляєте? Наших дітей, яких калічили, оперували на Майдані, а він лежить у «Феофанії». Там лежить повно губернаторів. Видно в нього кома, але говорити він може. Але поки група їхала за ним, він вже зник. Зараз треба настояти на тому, аби взяти всіх регіоналів під варту. Берташа шукаємо не тільки ми, а й декласований елемент. Якщо знайдемо не ми першими, то навряд чи він лишиться живим. Думай Василь Михайлович, в тебе лишились лічені години.

Ключові слова: 

Коментарі

если заниматься только разборками, потом будут проблеми

Друг і соратник Берташа Тулуб в розшуку. По Україні почалися перші арешти. В Рівному все спокійно. Все добре. Вже домовилися.

Перевір інфу про те що на молодшого сина Януковича на Рівненщині оформлене мисливське господарство.Начебто в селі Воронки Володимирецького району. На Берташа-Сороку перейшло кулька мисливських господарств,які були державними.

Я не думаю, що хлопці з НЕБЕСНОЇ СОТНІ стояли на барикадах за початок протизаконного самосуду та розбою в Україні. Всеж європейські цінності це те що вивело людей на Майдан і потрібно вже негайно почати дотримуватись їх. Дітей страшно одних відпускати в місто, хто знає що ще в голову прийде окремим громадським діячам.

Таке відчуття,що коментатори-це берташ:ви ці свої "соплі" вбитим і замордованим та їх сім'ям підіть і у вічі скажіть!мерзота регіАНАЛЬНА!їм все,що не зроби-все буде мал!немає такої кари,щоб переважила ту кров і ті сльози,до яких берташ,сорока і всі їх місцеві шавки мають пряме відношення! Так що Хлопці з Правого Сектора - ЛОВІТЬ ЦЮ ЗВІРИНУ ВДЕНЬ І ВНОЧІ ЩОБ ДИХНУТИ НЕ МАЛИ КОЛИ!БОГ ВАМ У ПОМІЧ!

Зло породжує зло! Не варто влаштовувати сафарі на живих людей. Дійте згідно з чинним законодавством. Кожен хто винен повинен понести покарання. Та затримувати людей може міліція, відповідно до постанови суду.

Пан Кирилов прошу забезпечити дотримання законів України на території Рівненської області. Так, не можна. Спочатку кримінальне провадження, вирок суду, а вже потім можна затримувати. Скоро вибори Президента і такі дії членів Президії облради повернуть багато виборців в сторону таких як Добкін. Чи ви не впливаєте на ситуацію в області, тоді звільніть місце для тих хто зможе гарантувати мешканцям безпеку та виконання законів бо знов просремо майбутнє.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.