На Народному віче виступили за люстрацію

На вечірньому Народному віче кілька сотень рівнян помолились за Душі загиблих Героїв, які були розстріляні у Києві а також виконали Гімн.

На сцені сьогодні говорили про план подальших дій, одним з яких є питання початку люстрації на Рівненщині. Громадські активісти переконані, що відставка Януковича – це лише маленька перемога, адже попереду ще багато потрібно докласти зусиль щоб змінити систему влади.

На  Народному віче виступив громадський активіст із Луганська, який відстоював нашу свободу на київському Майдані.Хоча він говорив російською мовою, його слова сприйняли з розумінням. Адже чоловік подякував рівнянам за те, що вони виховали Героїв, які загинули. Також він закликав рівнян їхати на Східну Україну та допомагати так, як допомогли Києву.

- Дякую вам, за те, що ви підтримували тих, хто воював на Майдані. Я дуже вдячний, що ви присилали нам одяг, їжу і молилися — я на сто відсотків впевнений, що молилися за нас. Підтримайте людей, які живуть на Сході України. Не треба їхати на Схід з палками. Ми такі ж самі люди, як і ви. Ми хочемо щоб ми були єдиною Україною.

Під час свого виступу депутат облради Віктор Кривун розповів про переховування Василя Берташа.

- Треба знайти негідника Янукович. А де ділися ті, хто виконував ці закони? Ми хочемо доставити сюди Василя Берташа. Вчора один загін виїхав у Київську область, де будують свої особняки шикарні. Потім нам повідомили що він знаходиться у маєтку у районі Снайпера та знімають там будинок за 5 – 6 тисяч доларів. Ми там його не знайшли. Потім люди принесли телефон та сказали що Василь Михайлович хоче говорити. Він сказав «Я лежу в Феофанії». Ви уявляєте? Наших дітей, яких калічили, оперували на Майдані, а він лежить у «Феофанії». Там лежить повно губернаторів. Видно в нього кома, але говорити він може. Але поки група їхала за ним, він вже зник. Зараз треба настояти на тому, аби взяти всіх регіоналів під варту. Берташа шукаємо не тільки ми, а й декласований елемент. Якщо знайдемо не ми першими, то навряд чи він лишиться живим. Думай Василь Михайлович, в тебе лишились лічені години.

Громадський активіст Роман Коваль розповів, що він разом з майданівцями були у північних районах Рівненщини. Вони змусили написати заяви про звільнення голів райдержадміністрацій і переобрали районні ради.

- Ці хлопці, які загинули, вони загинули за нашу волю. Наша перемога невелика. Ті бандити які зараз на Сході, продовжують свої безчинства. Ми не маємо повторити помилки 2004 року. Майдан має вирішувати хто керуватиме на посадах, тому що Майдан виборов цю незалежність. Не головне взяти владу, а головне її утримати. До влади треба привести лише патріотів, а професіоналами вони стануть. Ми сьогодні взяли під контроль кілька дач і мисливські угіддя. Колись будемо робити екскурсії про те, як наші чиновники розважалися і ми побачимо як вони жили за наш з вами рахунок.

Також Роман Коваль заявив, що Василь Берташ мав би прийти на Майдан та вибачитися перед народом і перед рівненською громадою.

На сцені також виступив Голова Асоціації працівників будівельної галузі області Ігор Мічуда та зачитав звернення до голови Рівненської облради від імені всіх будівельників Рівненщини. У зверненні йдеться про необхідність створення люстраційної комісії для перевірки діяльності та розприділення тендерів за 2011 та 2015 років, де відбувався дерибан та відмивання грошей

Проте після виступу Ігора Мічуди слово взяв один з будівельників, який дуже емоційно розповів про махінації у будівельній сфері

- Сьогодні квартира коштує, грубо кажучи 100 грн за метр квадратних, а вони беруть 5 тисяч метрів квадратних. Вони вклали гривню, а крадуть сто. Ганьба їм. Люди, які працювали директорами брешуть і крадуть. Хіба справедливо, що наші чиновники живуть в таких маєтках?

Один з лідерів Євромайдану Віталій Примак також розповів про необхідність нових людей у владі:.

- Зараз ми повинні у 2014 році на Майданах заявити, що ми хочемо нових людей при владі. Люди, які були, всіх їх на пенсію. Нам головне не просто вірити, а робити щось. Ми повинні будувати нову країну з новими людьми, які не крали у держави і не брехали. В цих людей є шанс стати політичною елітою, яку буде підтримувати народ.

Керівник Комітету виборців України Олексій Горецький закликав рівнян не давати і не брати хабарі, адже держава починається з нас самих.

Громадськість закликає жителів міста проявити свою активну позицію, бо зміни в країні - залежать від кожного.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Звертаюся до новоспеченого голови Верховної Ради України!
Чому не шукають як слід Януковича? Чомусь складається враження, що Турчинов і КО знають про його місце знаходження, але конкретних дій не вживають. Ця людина перш за все має перебувати за гратами і чекати рішення суду. Два дні звучать новини по ТБ, що Януковича бачили в Україні: то в одній області то в іншій, і завжди в кінці говорять, що його автомобіль зник в невідомому напрямку.... І це нам заявляють в ЗМІ так би мовити майбутні керівники силових структур від опозиції. Які ж Ви після всіх цих подій українці !
Я на майдані особисто не був і мені дуже за це соромно, але я кожен день як і тисячі моїх співвітчизників знаходився біля екрану телевізора і слідкував за подіями, що відбувалися в Україні впродовж минулого тижня. Дуже важко дивитися на хлопців, які загинули в Києві, їх родичів і їхніх друзів, які були поруч зними на барикадах. Ці люди справжні УКРАЇНЦІ. Але слідкуючи за подіями, які зараз відбуваються в парламенті не хочеться навіть думати, що всі ці хлопці загинули даремно. А зараз саме так все і розгортається: перебирають посади, переживають так би мовити за нашу українську економіку, ждуть підтримки із заходу..... Так, це безумовно головне завдання втримати цілісність держави і недопустити дефолту. Але не забувайте хлопці, що ми Українці дуже сильна нація і трудолюбива, жили до цього і вже витерпимо той день чи два без грошей МВФ, не слухайте пліток цих політиків зі сходу щодо пригнічення російської мови і т. д., а головне виправдайте довіру свого народу і не заплюндруйте пам'ять всіх загиблих ГЕРОЇВ на майдані, знайдіть того "вилупка" і посадіть його за грати. На мою думку дане питання має щоденно бути висвітлене в ЗМІ з конкретними результатами роботи теперішніх керівників органів міліції та СБУ. Якщо Турчинов дійсно в. о. президента, тоді він має бути справжнім керівником, людиною рішучою і твердою в своїх рішеннях, однодумною з майданівською ідеологією. Країна має бачити, що дана влада спроможна покарати винних, а отже і зможе керувати державою в майбутньому. Мені бридко бачити в Раді так званих радників Януковича (Герман, Єфремова і подібних). Ці люди вже "профукали" можливість себе проявити і не достойні називатися народними депутатами, я не думаю, що їх підтримують і на сході України, адже майже щоденно спілкуюся із друзями і колегами по роботі. Всі осуджують той режим і дані події. І в Одесі, і в Криму, і в Донецьку і у Львові одні й ті ж цілі - жити мирно і по європейськи.
В кінці хочу добавити, що люди на майдані незважаючи на все те, що відбулося і те що чомусь так і не завершується... продовжують нести свою варту, за це їм низький уклін. Але якщо впродовж найближчого часу нічого не зміниться то я думаю, що майдан буде змушений звертатися до конкретних дій теперішніх вже керівників і тоді я думаю нам потрібно йти на площу всім і обирати нашу владу безпосередньо на майдані.
Слава Героям України!!! Слава Україні і нехай нам допомагає Бог!
Дякую, тримаємося разом.

А чому люстраційну комісію по тендерах в будівництві за 2011-2015рр а не з 2005 року

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.