У Рівному проведуть перший міський турнір геймерів

27 лютого о 15:00 годині у  відділі обслуговування дітей середнього та старшого шкільного віку  Рівненської обласної бібліотеки для дітей ( вул. Відінська, 13) відбудеться турнір дитячих спортивних ігор з використанням сучасних консолей «Nintendo Wii» при безкоштовному Клубі сімейного дозвілля  „Нінтешк@”.

Учасниками турніру стануть учні 4-х, 6-х, 8-х, 9-х класів загальноосвітніх шкіл м. Рівне, - повідомили з 

Команди матимуть змогу проявити свою майстерність, рухливість, кмітливість та завзято будуть змагатись за звання найкращого учасника у командній грі.

Обласна бібліотека для дітей першою в Рівненській області  надає нові безкоштовні послуги - користування сучасними ігровими консолями «Nintendo Wii». Завдяки цьому юні мешканці міста  мають змогу урізноманітнити своє дозвілля, безпечно проводити вільний час під наглядом кваліфікованих бібліотечних працівників, гармонійно поєднати навчання з відпочинком, знайти нових друзів, познайомитись з різноманітними видами спорту, приймати участь в ігрових конкурсах та турнірах, майстер-класах, познайомитись з новою літературою та періодичними виданнями, отримати незабутні враження й гарно  та корисно провести час в затишній атмосфері.

У підготовці до турніру та в навчанні користування ігровими консолями «Nintendo Wii» бібліотека залучає волонтерів. Найактивнішим волонтером бібліотеки є дев’ятикласник ЗОШ № 18, Іван Петров.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.