Рівненська прокуратура має порушити кримінальну справу по розкраданню бюджету

25 лютого депутат Рівненської обласної ради Віктор Кривун подав в обласну прокуратуру звернення з вимогою розслідувати факти розкрадання бюджетних коштів під час будівництва соціальних об'єктів та ремонтів доріг.

Депутат у зверненні зазначає, що доводив ці факти на сесіях обласної ради. Він вимагає відкрити кримінальну справу та взяти під варту потенційних фігурантів цієї справи. Віктор Кривун переконаний, що це необхідно зробити адже існує реальна небезпека зникнення цих людей.

Школу у селі Будераж добудовувала фірма племінник голови Рівненської облдержадміністрації Андрій Берташ. На це його фірма ІБК "Регіон" отримала з бюджету області 6,3 мільйона гривень.

Реконструкцією КЗ "Обласний перенатальний центр" з ТОВ займалась фірма "Опорядрембуд". У січні 2013 на додаткові роботи по реконструкції медзакладу фірма, співзасновницею якої є дружина депутата-регіонала Рівненської облради Петра Дубаса отримала 12,81 млн грн.

Коментарі

так фірма Опорядрембуд-це велика пральня через яку всі ці роки розкрадались бюджетні кошти і всю цю шушеру-ДУБАСІВ -ТОРГУНІВ ТРЕБА СУДИТИ

Повідомляю, що я ніколи не був членом партіі Свобода. Я лише перебуваю у фракціі Свободи в обласній Раді. Я націоналіст тому що дуже люблю Украіну.

У мене питання одне чому ніхто з журналістів не пише про Матчука скільки він нахапав землі в м.Рівне будучи при владі а зараз на тій землі будує житлові комплекси та продає цікаво де він набрав стільки грошей на будівництва? Якщо всіх так виводять на чисту воду то напишіть і про нього. чи вам заборонили?

Справа хороша, однак заява написане не грамотно та не професійно. І писати, на мою думку, потрібно новому прокурору а то теперішній ці всі схеми, не виключено, що кришував.

Гість, ти не володієш ситуацією, у Кривуна достатньо своіх грошей, які він заробив підприємницькою діяльністю не повязаною з кормушкою бюджету!!!!! І постійно допомагає людям, але просто цього не афішує, і не робить це на камеру

Кривун хоче бабла, через що і кічиться. Свободівці-це хапуги, про що підтверджують львів"яни!
Вимагаємо показати правдиві декларації "народних обранців" Осуховського і Тягнибіка!!! Негайно! Кривун , ти чуєш -НЕГАЙНО!"!!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.