У Рівному обмежили продаж алкоголю

Сьогодні, у вівторок, 25 лютого обмежили продаж алкоголю з 20:00 до 08:00 години. Відповідне рішення було прийняте на  позачерговому засіданні виконавчого комітету Рівненської міської ради "Про впорядкування продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових та пива (крім безалкогольного) на території м.Рівного”.

Спочатку у проекті рішення прописали час з 22:00 години, однак член виконкому Ігор Давидчук запропонував збільшити цей проміжок часу і попросив ввести обмеження з 20:00. Члени виконкому таку пропозицію підтримали і відповідну правку внесуть у затверджений проект рішення.

Так як виконавчий комітет не має права забороняти продаж алкоголю, то рішення має рекомендаційний характер суб'єктам господарювання не здійснювати продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових та пива (крім безалкогольного) на території м.Рівного, це не стосується барів, ресторанів та кафе.

Таке рішення було прийняте, тому що громадські активісти звернулись до Рівненської міської влади та пояснили, що для збезпечення у місті громадського порядку необхідно обмежити продаж алкоголю.

Ключові слова: 

Коментарі

Так в скані закон навіть не підписаний!

Так, я якої години рекомендують не продавати алкоголь. В тексті статті вказано з 20.00 до 8.00, а в скані документу вказаний час 22.00 до 8.00????

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.