Рівняни шукають постачальників "тітушок" у Київ

Депутат Рівнеради Олександр Лащук повідомив про початок організації постачальників "тітушок" у Київ та інші міста України.

"У Рівненській області було організовано постачання "тітушви" в м.Киів і в інші міста України. Скільки вони біди наробили - знають усі. Навіть на недалекій відстані від Майдану вони фізично розправлялись з учасниками акцій протесту. 

Нам в терміновому порядку потрібно систематизувати і підготувати доказову базу на організаторів постачання "тітушок". Тому для всіх хто володіє цією інформацією, фото -, відео- матеріалами, можна навіть анонімно надсилати дані на мою електронну скриньку 777-rv@ukr.net, телефонувати 097 65 65 155. 

Ми знаємо, що цим займались представники ПР, посадовці і деякі депутати. Також інший елемент намагався заробити на цьому кошти. Перепостіть інформацію в інших соц. мережах, - написав у Фейсбук Олександр Лащук.

Ключові слова: 

Коментарі

БОТ IP 78.81.134.240
-інтенрнет-тітушка,що на всіх місцевих сайтах паплюжить все українське,антикомуністичне, прославляє "третіх совєтів", збирає інфу про прогресивних журналістів та активістів . Потрібно виявити і знешкодити!!!!!

Що Алєксандєр з Північного, мєшканєц окраїни пильність втратив,айпішник світить на ворожому сайті,СТРАШНО аж ЖУТЬ ?

А що,скота нації Стоільчука Вадима в відділі моніторингу водного вже взяли?

Да-да, правильно. Повальный террор по телефону. А их имущество можно будет забирать себе? Вы извините, но вы дол.......бы и бандиты. Рад, что все это у вас произошло. Сожрите друг-дружку, как пауки в банке.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.