Рівненські автомайданівці затримали 15 п'яних водіїв

Рівненський Автомайдан, який на початку революції лише закликав рівнян підтримати народний спротив, то зараз він займається охороною правопорядку та патрулюванням доріг разом із працівниками Державтоінспекції.

Координатор Автомайдану на Рівненщині Юрій Мордвинник зазначив, що за кілька днів автомайданівціми було затримано 15 п’яних водіїв.

- Ми їх блокували машинами та викликали працівників ДАІ. Також не дозволяли вирішити питання на місці. Ми слідкували за тим, щоб були складені протоколи, а авто відправлені на штрафмайданчик.

За словами автомайданівців працівників ДАІ бентежить те, що вони контролюють їх роботу, хоча дякують.

Крім того, завдяки патрулюванню вулиць активістами в нічну пору, у місті стало спокійніше. При виявленні правопорушень активісти одразу викликали міліцію. Тому було складено кілька протоколів про адмінправопорушення.

- Автомайдан – це підприємці, медики, освітяни, які вийшли, аби змінити нашу державу на краще та змусити систему працювати та державний апарат дотримуватись законів, а також стабілізувати ситуацію у місті. Рівняни повинні почуватися в безпеці та знати. Що громада їх охороняє, - сказав координатор авто майдану Дмитро Леонтіюк.

До Автомайдану долучилось близько ста автомобілістів і щоночі близько 50- ти патрулюють вулиці та дороги міста.

- Ми не підтримуємо того що ДАі потрібно ліквідувати, але їх потрібно контролювати. Є працівники ДАІ, яких вже не перевиховаєш, але є і порядні люди, - зазначив координатор Автомайдану на Рівненщині Юрій Компанець.

Сьогодні кожен, хто хоче допомогти своєму місту може долучитись до Автомайдану. Для цього потрібно зателефонувати координаторам.

Ключові слова: 

Коментарі

Запитання до автомайдвнівців: хлопці, вам не здається, що штат працівників ДАІ треба повністю оновити через його невиліковну хворобу хабарництва?
До речі, чи працює такий собі Карпюк Микола Іванович?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.