Завтра у Рівному студенти страйкуватимуть проти Сороки

26 лютого о 13:00 відбудеться акція з вимогою позбавити Миколу Сороку звання "Почесного президента НУВГП".

План акції:

1. Хода студентів та викладачів з Євромайдану до 1 корпусу НУВГП.
2. Вручення звернення до адміністрації НУВГП щодо Миколи Сороки.

Прохання до усіх студентів міста: підтримайте страйк проти регіонала-брехуна-вбивці, про це йдеться у соціальній мережі «Вконтакте»

Ключові слова: 

Коментарі

Орися, всі вони хабарники, тільки не можу зрозуміти чому ви пишете тільки про Постоловського, чому Ви не осітили проректора Павелківа Р.В. і його синочка, чому Ви не розповіли де Павелків живе і на чому їздить, чи по вашому тойота кемрі маеток в центрі міста та квартира на 5 кімнат і автомобіль сина помоїму хьюндай, це чесно зароблені ???? і те що Павелківа родичі теж працюють в інституті, теж мовчите , і як він відмивав державні гроші без відома Постоловского... чому ви про це не пишете????
А ще е такий Воробьов, Петрівський, Мосіевич і т д. так де про них Ваші коментарі?
Не треба всі біди на одну людину списувати, треба перед тим коли пишете розкласти все і всіх по полочкам!!!
А помоїму це сам Павелків Вас проплачуе щоб Ви гадості писали на Постоловського
(це моя власна думка (сминдром Наполеона))...
Слава Україні!!!!

прогиб защитан

та невже?!)) ну нарешті)... можливо зі сторони ті всі його "подвиги" і "зрушення" виглядаюють прекрасно, та не більше ніж діяння минулої влади по Першому національному та Інтеру... Ті, хто зсередини мають доступ до реальних цифр,реальних коштів, вже в шоці від того, що начальний рік не почався, як бюджет водніка пустий, загнали воднік в за перші свої місяці правління в боргову яму,яка в кілька раз більша,ніж за всі роки Гурінів-Сапсаїв. РЕМОНТИ реально зроблені за рахунок грошей викладачів та іншого персоналу.. зараз йде мова про сняття оплати за стаж. Розбазарили базу в Криму(в Гурзуфі), також з навчальної бази зроби зробили музей (все, що знаходилось всередині-здали на металолом). В Славянск (це філія Водніка) викладач, який колись читав 2-3 дисципліни, зараз змушений читати 10-15 дисциплін за той самий час по 5 пар в день за ті самі гроші. І пофіг, що він їх в очі ніколи не бачив... студентський інтернет по гуртожитках взагалі окрема тема...а як вам Сорокін указ, що технічний вуз випускатиме боголословів,фізіотерапевтів,психологів?!)))От тобі й рівень... ой,про це можна довго говорити..

!!!Студенти, ваше слово зараз важливе!!!
Сороку, Постоловського та половину деканів -хабарників гнати в шию і негайно!!!!!
Бо потім знов перефарбуються за нову владу і стануть патріотами біля кормушки.

Андрію! А скільки твої батьки телят/поросят продали, щоб спонсорську допомогу "добровільно" заплатити? А виробничу практику ти де проходив/проходитимеш - в гуртожитку, роблячи ремонт, чи фіктивного папірця десь шукав/шукатимеш? Вчися, дитино, наполегливо, самовіддано, про мову рідну не забувай, щоб не прийшлось потім, поклавши дипломом у скриньку, "сорокам" "ломінат" стелити!!!

Для "захисників" Сороки.
Це людина, яка все життя їде на чужому горбі ще й неправедними шляхами.
1. Педстаж фальшивий.
2. Кандидатська, докторська, професорство - куплені.
3. Пропонував закон про вищу освіту, який погіршує її стан.
4. Розвалює інженерний виш з великою історією.
5. Поняття не має, що таке система освіти.
6. Оточив себе такими самими нечистими на руку "спеціалістами" (пригадайте, за що зняли Корецького М.Х.)
Люди поклали на Майдані голови не для того, щоб ви продовжували возносити свого патрона. 62 роки - нормальний вік для відпочинку. Не зліть людей своїми одами, не до добра це.

Микола Петрович, сучасний, грамотний, вихований керівник. Я і мої друзі студенти не розумієму кому вигідно обливати брудом порядну людину.
Те що зробив за короткий час Сорока М.П. для нашого універститету вражає, а що планується зробити нам всім розказали і показали, ми впевнені що ніхто крім Миколи петровича стільки не зробив і не втілить задумане.
Ми за Миколу Петровича ГОРОЮ!

Я, як студент універститету рахую Миколу Петровича кращим керівником ВУЗу всіх часів, він вражає своєю простотою у відношенні до студентів, за такий короткий час дуже багато зробив по покращенню матеріально технічної бази універститету.
Сьогодні М.П. окреслив чітку перспективу розвитку закладу, що вказує на його досвід адмінінстративної роботи.
РУКИ ГЕТЬ ВІД НАШОГО МИКОЛИ ПЕТРОВИЧА!!!
НАМ ІНШІ КЕРІВНИКИ НЕ ПОТРІБНІ!!!

Повністю підтримую попередні коментарі. Сорока ще за часів Кучми, будучи головою Рівненської ОДА, змушував керівників різного рівня писати заяви за власним бажанням за те, що не забезпечили потрібний результат на виборах. Коли у 2004 році країну сколихнула помаранчева революція, він втік за кордон. У подальшому після приходу до влади регіоналів, був обраний народним депутатом від партії Регіонів, використовуючи шалений адміністративний ресурс. А тепер ця сволота, коли запахло смаженим, різко заявила про свій вихід з ПР. Це не за ним партія посипалася, як хтось писав нижче. Просто він першим зметикував, що справа пахне керосином, тому і поспішив відхреститися від бандитської влади. Він не має права бути ні почесним президентом, ні ректором, ні нардепом. ЛЮСТРАЦІЯ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ремонти робили коштом викладачів. "Ломінат" пишеться через "а", вчи мову, інакше відрахують з бюджета.

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.