Молодь Рівненщини закликають приєднатись до Студентської координаційної ради

Студентська координаційна рада Рівненщини звернулась до всіх студентів, молоді та громадськості Рівненської області:

"В грудні 2013 року у вирі мирних протестів на Євромайдані міста Рівне на основі студентів-активістів Євромайдану в умовах самоорганізації було створено Студентську координаційну раду Рівненщини, яка була, є і залишатиметься легітимним представником студентства Рівненщини в процесі народження нової України. Завдяки діяльності СКР було звершено немало перемог і здійснено конструктивний внесок у перемогу над уже колишнім злочинним режимом.

Друзі, студенти, закликаємо вас приєднуватись до СКР, єдиним офіційним інформаційним джерелом якого є спільнота в мережі  Вконтакті:

"Студентський рух Рівненщини" – vk.com/stud_rada_rv.

Також закликаємо ігнорувати деструктивні студентські рухи, які покликані роздробити єдину силу студентів та підірвати авторитет студентів Євромайдану.

Наразі, боротьба триває, а наша спільна перемога є лише початком великої роботи.

Від імені Студентської координаційної ради Рівненщини, координатор Андрій Логащук"

Нагадаємо, завтра о 13:00 відбудеться акція з вимогою позбавити Миколу Сороку звання "Почесного президента НУВГП".

Коментарі

Віктор, Руслан... може це ваш і улюблений керівник, проте БІЛЬШІСТЬ студентів НАШОГО ВУЗу проти того, щоб його уособлював Сорока, котрий сприяв корупції, грабунку і вбивствам. І ще в мене питання, чи не ви це часом створювали групу http://vk.com/club8152988 "антимайдан. рівне"??????бо враховуючи хто ваш улюблений керівник, ледь не вождь, то складається така думка.

А хто дав Вам право "Віктор і Руслан" , від ім'я студентів та викладачів вузу писати про "УЛЮБЛЕНИЙ КЕРІВНИК".... Борг університету за його правління тільки зріз, ніяким технічним відродженням в університеті і не "пахне".... Ми проти брехуна!!!!

Яким же дурнем треба бути, щоб заклик "Віктора і Руслана" представляти як студентський?

П ане Логащук хто дав Вам повноваження без студентів нашлго універститету хаяти Миколу Петровича Сороку-нашого Поважного керівника.
У нас про Миколу петровича тільки позитивні враження, з його призначенням розпочато єру технічного відродження нашого закладу. Він дуже багато вже зробив і ми ознайомлені з його перспективама щодо нашого універститету на майбутнє-це разом з ним і наша мета!!!
Просимо не чіпати Миколу Петровича своЇми брудними руками, студентство універститету не відпустить Сороку нікуди-ЦЕ НАШ УЛЮБЛЕНИЙ КЕРІВНИК!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.