Рівненський район охороняє "Правий сектор", активісти та міліція

В Рівненському районі охорону громадського порядку забезпечують бійці Правого Сектору разом з активними жителями сіл і селищ та працівниками правоохоронних органів

На підставі Рішення Рівненської http://www.rivnerayrada.rv.ua/index.php/home районної ради від 22 лютого 2014р. членами Народної ради Рівненського району було організовано загальні збори відповідальних осіб для вжиття заходів по забезпеченню охорони правопорядку в Рівненському районі.
На зборах були присутні сільські, селищні голови, начальник райвідділу УМВС Ігор Денисюк, старші дільничні інспектори, керівники громадських формувань, радник голови Рівненської обласної ради по роботі з правоохоронними органами Михайло Михайлов, керівник Правого Сектору в Західній Україні Олександр Музичко та ін..
 

В результаті була окреслена робота в даному напрямку, а саме: списки членів громадських формувань, що діяли на підставі власних статутів оновити, долучити бійців Правого Сектору та інших активних громадян, ідентифікувати осіб, що будуть здійснювати патрулювання вулиць сіл та селищ району, скласти маршрути та ознайомити з ними відповідальних осіб райвідділу УМВС в Рівненському районі. Патрулювання буде здійснюватись в період з 21.00 по 06.00. Також лишили в силі тимчасове обмеження продажу алкогольних напоїв після 17.00 до появи рекомендації у вигляді відповідного Рішення сесії Рівненської районної ради або виконавчих комітетів відповідних сільських, селищних рад. Відповідальним за впровадження в Рівненському районі призначити депутата Рівненської районної ради Дмитра Сільмана, - повідомляє прес-служба «Правого Сектору» Рівненщини.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.