Рівненська облрада вимагатиме прийняти закон про люстрацію

25 лютого, під час засідання Президії обласної ради було ухвалене рішення звернутися до громадських організацій Рівненщини, щоб їхні представники домовилися про дату й час, а також формат зустрічі стосовно проведення люстрації в області.

Як повідомляє прес-служба Рівненської облради, окрім цього члени Президії вирішили звернутися до Верховної Ради України щодо прийняття закону України про люстрацію, як одного з першочергових.

- Люстрацію має проводити громадськість. А ні обласна рада, а ні депутати не братимуть у цьому процесі участі. Саме тому ми і рекомендували громадським організаціям домовлятися між собою стосовно цього питання, – зауважив голова обласної ради Михайло Кириллов.

Коментарі

Сумніваюсь, що щось зміниться.Вчора ,25.02.2013р. в ДПІ у Рівненському районі першим заступником та заступником(привезені з Чернігова керівником обласного Мінздоху Скоріковим жіночки Сич та Панченко) були зібрані начальники відділів,яким довели,які суми із зарплати працівників потрібно віддати.Це робилось з часу приїзду цих "суперпрофесіоналів" і продовжується навіть в теперішній нелегкий час.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.